Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám engedélyt adott a barátom...

Apám engedélyt adott a barátomnak hogy megüthet. Csak szerintem ijesztő?

Figyelt kérdés

Nagyon összevesztem apámmal (mondjuk mikor nem?), a barátom pedig átjött közvetlenül utána.

Elkezdte neki mondani teljesen komolyan hogy el ne vegyen feleségül és nyugodtan megüthet mert megérdemlem.

Amikor meg mondtam hogy rendben, akkor eljárok pszichológushoz (titokban eleve járok) hogy rendbe tegyem magam, azért is elkezdett veszekedni velem. Hogy mégis hogy képzelem ezt, ez szégyen és felesleges. Oldjam meg magamnak a problémákat.


Én akármennyire vesztem össze valakivel, nem kezdtem egy harmadik felet uszítani rá. Miért kell ebbe is belekeverni a barátomat? Főleg így...



2022. febr. 20. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Te is meg apád egyformán nem vagytok normálisak. ő, mert ilyet mond, te meg mert azzal "fenyegetőzől", hogy elmégy pszichológushoz, ez miért lenne visszavágás?


HA meg a barátod ilyen alapon megüt, akkor vele legalább annyi gond van, mint veled meg apáddal.


Amennyiben meg normális, akkor ezgy-két ilyen jelenet után ott fog hagyni, senki nem akar félőrültek közt élni.

2022. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Irónia...Tudod??
2022. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es Nem fenyegtőztem. Csak szeretném ha végre elfogadná. Amikor mondtam neki régebben, nagy balhé volt belőle. A barátom családja se tökéletes, ott is volt már sok minden. De nem ez alapján ítélek.
2022. febr. 20. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk ne provokáld az elmebeteg apádat, hanem fogd be a szád, ha tudod hogy hülye. Magadnak teszel szívességet, mert az ilyen nem nagyon változik.
2022. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha barát emgüt, akkor emg szakitás.
2022. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Erre mit mondjunk??? Apád nem normális, ez tény. Nem értem minek tartod egyáltalán apáddal a kapcsolatot. Ha meg a palid megfogadja a tanácsot, akkor kuka. Ennyi.
2022. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!