Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy oldjam meg ezt a konflikt...

Hogy oldjam meg ezt a konfliktust anyám és a párom között?

Figyelt kérdés

Párommal már lassan 5 éve vagyunk együtt, ez nem egy futó kaland, szeretjük egymást, és együtt tervezzük leélni az életünket.

Az évek során jöttek fel rám a kilók, de a barátnőmet ez nem zavarta. Sőt, a szex egyre jobb lett, egyre jobban beindult tőlem. Nekem jó volt így, szóval nem kezdtem el diétázni, és mára már tudom, hogy az egészségemmel játszok, de a barátnőm imádja a "hatalmas testemet", ahogy ő fogalmazna. Kb 1-2 éve egy családi vacsinál anyám beszélt vele, hogy figyeljen/figyeljünk oda jobban rám. Barátnőm úgy válaszolt, hogy neki így tetszem, nem akar változtatni, és amennyiben én nem kérem meg, akkor nem is fogja erőltetni, hogy fogyjak. Ne értsetek félre, nem kért, hogy hízzak, csak így alakult, és engem nem zavar, ő pedig örült neki.

Anyám viszont azóta gyakorlatilag megutálta. Minden kilómért őt teszi azóta felelőssé, és nagyon rossz a viszonyuk. Barátnőm is kezd ebbe már belebetegedni. Mit lehet ilyenkor tenni?


2022. febr. 26. 22:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Azt lehet tenni, hogy lefogysz.
2022. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Hány kg vagy, milyen magas?
2022. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Igen, adom a másodikat.:)
2022. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha a plusz kilok nem elhizast, hanem erosodest mutatnak, akkor talan egyszerre mind a ket no elegedett lenne. Esetleg eljarhatnal konditerembe edzeni, es akkor ugy lennel nagyobb darab, h kozben izmosabb es egeszsegesebb vagy. (???)
2022. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
A te egészséged is fontos, nem csak a kettejük viszonya. Mit dolgozol? Irodai munka? Legalább a minimalis séta legyen meg.
2022. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
74%

Neharagudj de én is mérges lennék ha a fiam egészségét rombolná valaki! Szólt már szépen is, mit vársz? Lassan és boldogan nézze végig ahogy nem tudsz felmenni a lépcsőn anélkül hogy ne kelljen lélegeztetőre rakni utána ? Vagy az amikor majd oxigénnel kell aludnod? Cukorbetegség, ízületi problémák, szív és érrendszeri betegségek, gyomor problémák…folytassam?

Nem véletlenül szokták mondani hogy “ Anyának mindig igaza van !”

Jót akar és a hízásod oka igen is lehet a csajod, ő neki ez tetszik és ezért inkább megjobban elhagyod magadat, gondolom sokszor ő főz és nyilván az vagy amit megeszel..

2022. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

173 cm / 118 kg


#1: de ha a páromnak így tetszem, engem pedig nem zavar?

2022. febr. 26. 23:12
 8/34 anonim ***** válasza:
96%

7-es Ez rengeteg 40-50kg túlsúly, anyukádnak igaza van. Nagyon rövid életed lesz így!

A barátnőd min nem akar változtatni, mire kéne megkérni? Ő zabáltat, háj fétise van? Önálló ember vagy, ha nem is diétázol ehetnél minden étkezésnél 1-el kevesebbet.

2022. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

Látod még a gyíkot azért? :)

Azt csodálom, hogy barátnőd még megtalálja :D

2022. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%
Egy 20-30kg ot téynleg le kéne adni.
2022. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!