Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van még itt olyan rajtam...

Van még itt olyan rajtam kívül, akit a családja melegnek/leszbikusnak/biszexnek gondol, amiért régóta nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy nagyon zavar, de azért meglepődtem meg hülyeségnek gondolom, érdekelne, hogy nektek van e ilyen sztoritok :D


Heteroszexuális nő vagyok. Volt egy pár éves időszak, amikor nagyon ritkán volt egy egy rövidebb kapcsolatom, sajnos rosszul választottam, hamar kiderült, hogy nem működik. Olyan 5 év telt el így, hogy volt 3 pár hetes kapcsolatom fiúkkal, azon kívül semmi. Elég érzékeny vagyok és sokáig gyászolok egy egy-két hónapos semmiséget is. Meg szerencsém sem volt. Tehát kb 5 évig voltam pici megszakításokkal szingli.


A szüleim meg a testvérem kérdezgette többször, hogy mi van a fiúkkal, én meg mindig mondtam, hogy semmi. Tesóm elejtett egyszer a szüleim előtt egy olyan megjegyzést, a gyerekének mondta, hogy xy (én) is megtalálom majd a megfelelő fiút...vagy lányt. Pedig sose volt coming out meg semmi, nem is szeretem a lányokat. Gondoltam meg akarja mutatni a gyerekének, hogy nem számít, ki milyen nemet szeret. Egy családi ebéden mondta nagymamám, hogy szerinte a nagybátyámnak van barátnője, de még nem mondta el. Apum meg mondta, hogy én se mindig mondtam el, hogy volt valakim. Ami nem igaz, oké ilyen viszonzatlan szerelmet meg szexkapcsolatot nem mondtam el, de párkapcsolatot igen.


Na aztán jött a nagy szerelem, egy férfi, 3 hete voltunk együtt, amikor bejelentettem külön külön anyumnak, apumnak, tesómnak. Anyum és apum első kérdése az volt, hogy fiú, vagy lány. Tesómnál már okosabb voltam és a nemét is elmondtam egyből :D Mondtam amúgy, hogy hetero vagyok, azt mondták, csak vicceltek, meg hogy azzal se lenne baj.


Az igazság az, hogy mivel én sokáig egyedül voltam, ezt nem tudták elhinni nekem, azt gondolták, biztos van kapcsolatom, csak nem akarom elmondani. És miért nem akarom? Mert biztos nő. Ez amúgy elég f.aszság, szerintem nem kell, hogy mindig kapcsolata legyen az embernek :D


Veletek volt már ilyen?


2022. febr. 27. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát nekem van egy gyerekkori legjobb barátom, aki rendszeresen alszik nálunk. Nagynéném egyfolytában azon pörög, hogy milyen cukik lennénk együtt, közben nem zavarja az se, ha barátnőm ott ül velünk egy asztalnál. 19F
2022. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Velem már most 16 évesen is ez van, már félek belegondolni, mi lesz később...
2022. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem véletlen gondolnak ilyet a szülők. Lehet, hogy nem fiús/férfias, illetve lányos/nőies, ahogyan viselkednek azok, akikről ilyesmit gondolnak. 😂😂
2022. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Na, kérdező viselkedése az ékes bizonyíték, miért hatékony, ha kiadod magad. Fék és kontroll nélkül dől kifelé a magánügyeidről szóló információ. Nem biztos, hogy rosszul választottál, kedves kérdező, lehet, hogy a palik voltak észnél, megneszelték, hogy nyomokban sem vagy leválva anyáról-apáról(a különélés nem egyenlő a leválással), és egyszerűen elmenekültek.
2022. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A család nem, de egy családtag mondta már, hogy biztos leszbikus vagyok, mert pár évig nem volt kapcsolatom.
2022. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
A férjemmel voltak ugyanígy anyósék. Igen megörültek nekem, amikor hazavitt :D
2022. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez sok családban gyakori eset.
2022. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Elég gyakori.
2022. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Minden emberről ezt gondolja a rokonság - és gyakran a szülők is!

Nekem 7 éve nincs komoly kapcsolatom, csak kufirckapcsolatok, amikről mindig csak a legjobb barátaim tudnak!

Volt esküvő a rokonságban, oda is azért nem mentem el, mert tuti jöttek volna a kellemetlen kérdések, hogy nekem mikor lesz már házasság 30 fele...

2022. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Szomorú dolog ez... A szexuális élet MAGÁNÜGY, mégis mindenki elkezd spekulálni, hogy ki kit, miért, hogyan, hányszor, merre, mikor dugott meg.


Tényleg ennyire szegényes az emberek élete, hogy csak ezzel tudnak foglalkozni?


Amikor anyám elvitte az egyik régi ismerőséhez a kocsiját szereltetni, annak a baráti köre rögtön azon csámcsogott, hogy megdugta-e már, és ha nem, akkor mikor fogja. Undorító, mondom ezt férfiként.

2022. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!