Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudnatok a gyereketekre...

Haragudnatok a gyereketekre ha a pár hónapos jogsijaval kárt csinálna az autotokban?

Figyelt kérdés

Persze nem a karambolra gondolok, vagy amikor egy idiota szembe jövő neki megy, a kisodrodasnak ahol örülsz ha tényleg vele nem történt semmi baj, az autó az utolsó. Hanem ahol csak szimpla odafigyeles hiánya volt, és az autó karosodott, nem egy pár százezres autó, és viszonylag új is, nem lesz drága a javitasa, helyben megcsinaljak és kb 50 ezer forintból kijon. Sírva hívott fel, szimplan nem figyelt oda és neki ment egy oszlopnak tolatva, mikor állt ki valahonnan meg tolató kamera is van benne és csípog is pedig, valoszinuleg tul sok gazt nyomott neki, lökhárító serult meg, latszik, de nem veszes, nem kiabáltam vele mert nem voltam otthon de eléggé kiakadtam rá. Teljesen jól vezet, azért is engedem el egyedül egy ideje már, sose volt baleset helyzete se.


Holnap viszem be az autót márka szervizbe, ott megcsinaljak de haragszok ra, mert teljes mértékben az ő hibája volt.



2022. márc. 7. 22:04
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:

Szeptember óta van jogsija, én egyszer totalkarra törtem a barátom autóját, fék helyett a gázra léptem és egy gödörben végeztük miután meglett a jogsim 22 evesen, igen tudom, mindenkivel elofordulhat, ő is haragudott rám nagyon, nem is engedte utána hogy vezessem a kocsiját.


Természetesen én engedem neki hogy vezesse ezek után, szeret vezetni és tud is, én meg nem szeretek így örülök ha o vezet helyettem is

2022. márc. 7. 22:07
 2/48 anonim válasza:
95%
Én is voltam olyan szituációban, hogy nekimentem a kerítésnek mert hulla fáradt voltam már, én örülnék, hogy neki nem lett baja, feleslegesnek tartom az ordibálást, már úgysem érsz vele el semmit. Plusz én is bömböltem, engem csak kiröhögtek anyámék, és ugyanezt mondták, hogy inkább a kocsi, mint én.
2022. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem haragudnék.
2022. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
85%

Nem csinálnék belőle nagy gondot,de a javítás költségét"behajtanám"

Akkor is ha tanul.

Nyári munka, zsebpénz, bármi,csak törlessze le.

Autót vezetni felelősség, anyagilag is.

Ez ilyen, nincs vele semmi baj,csak tudatosítani szeretném,hogy az autóvezetés ilyen dolgokkal is járhat.

2022. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Koszi! Nem kiabáltam vele, mert felesleges lett volna, mondtam fotózza le és otthon megnezzuk, de azzal jött otthon mikor hazaert és kiakadtam rá, hogy hány barátnője tört mar össze autót meg szilei autóját is és hogy nem is nagy a baj o mar beszélt a szervizessel, de kit érdekel a barátnői mit csinálnak? Nem a saját autója, az én penzembol tankolja, ha a sajátja lenne akkor nem érdekelne, de persze nagyon bánja láttam rajta, és mondta hogy visszaadja az árát, persze nem várom el tőle. Toyota chr egyébként, 2021-es
2022. márc. 7. 22:15
 6/48 A kérdező kommentje:

Amugy nem látszik annyira valóban a kar, de így nem is lehetne közlekedni vele. Mondta hogy az első forinttól az utolsóig odaadja, persze most nem 50 ezer forinton fogok neki sírni, tényleg jó hogy nem törte ripityara az egesz lökhárítót.


Ezekből tanul az ember valóban, párom is azt mondta neki, hogy ilyen miatt ne sírjon lesz meg ilyen sokszor, de azért igenis legyen buntudata

2022. márc. 7. 22:17
 7/48 anonim ***** válasza:
83%

50 rugon ennyit vergodni, foleg hogy egy 8 milla koruli autorol beszelgetunk, es gyk-ra kiirni kerdest errol, nyilvan nem kamu, deehogy...


Aranyom, ha a lokharito tenyleg serult volnaz az nem 50 lenne egy zsir uj CHR-en, annyiert max. raneznek.

2022. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
86%
50e Ft? Ezt gondolom nem a szervizben mondták árnak, kizárt, hogy ennyi legyen a javítás. Két vagy három évvel ezelőtt a férjem megtörte az autót, ráadásul alig látszott, bár két elemet is érintett, 600e volt a javítás.
2022. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
97%
Mit akarsz még tőle? Bűntudata van, beszélt a szervizessel, kifizetné de az nem kell, te is elismered hogy véletlen volt, meddig akarsz még haragudni rá és milyen eredményt vársz tőle? Az más lenne ha direkt vezetett volna kockázatosan, gyorshajtott, menőzött, telefonált vezetés közben, és a hozzáállásán kéne változtatni. De itt nem ez történt, ez egy kezdő sofőr pillanatnyi bénázása amiért már vállalta a felelősséget. Javíttasd meg, fizesse ki és engedd el.
2022. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
63%

" haragszok ra"

De azért szereted ugye és örülsz, hogy neki nem lett semmi baja ?


A fiam 18 évesen a barátnőjétől jött haza télen és egy derékszögű kanyarban kisodródott és nekiment a magas járdaszegélynek, amitől letört féktengely. Amikor hazatelefonált, nekünk az volt az első kérdésünk, hogy neked van valami bajod ? Nem volt, akkor megnyugodtunk. Ez csak pénzbe került.

2022. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!