Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a monokinizés újra divat...

Ha a monokinizés újra divat és elfogadott lenne a strandokon, mit szólnál ehhez?

Figyelt kérdés

Ha anyukád - aki mondjuk középkorú, és viszonylag jól is néz még ki - csak egy szál tangában lenne, amikor strandoltok? Értem ezalatt, ha teljesen megszokott dologgá válna bikinifelső nélkül nem csak fürödni, napozni, de még a strand területén sétálni, büfébe menni is stb.

Anyukád is így tenne, ráadásul nem csak a mellei, hanem a feneke is teljes egészében látszana, mert tangát venne fel. Cikinek és kellemetlennek éreznéd, hogy anyukád így mutatkozik, vagy nem zavarna?



2022. márc. 20. 18:21
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
55%
Mi lenne ezzel a gond, felnőtt ember mindenki, nem értem miért van annyira nehezen ekzelve még mindig a meztelenség, vagy a részleges meztelenség. Egy bizonyos kor fölött midnenki tudja, hogy néz ki a másik nem stb.
2022. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
59%
Az egész család megy néha nudista strandra. Igy csak annyit mondanék, hogy mi ez a tulöltözöttség?:-)
2022. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
94%
Nem únod még a középkorú nős kérdéseket? AZ előbb a filmes az Emma anyjával, most meg ez.
2022. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha elfogadottá válna, akkor valószínűleg a sok másik félpucér ember közt nem tudnám furcsának találni
2022. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
3-as, azt se tudom miről van szó, szerintem összekeversz valakivel
2022. márc. 20. 18:37
 6/54 anonim ***** válasza:
79%
Valahogy had egyem meg a lángosomat gusztussal úgy hogy ne szarkitörlős tangába tolja oda a csöcsbimbóit a szomszéd asszony a képembe a büfé előtt.
2022. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom elképzelni, hogy az anyám könnyen követne egy ilyen új trendet. Több évtizedes normákat nem könnyű felülírni, divat ide vagy oda.
2022. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Új trend? Ez régen volt divat. A monokini a normál strandokon és a rengeteg tanga.
2022. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
67%
6os, hát tényleg, kinek nem fordul ki a gyomra a szőrőshátú sörhasú fecskès fickóktól?! Ja, hogy azt mégis lehet.... tudnám miért
2022. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
54%
Már nem járok strandra anyukámmal, de a monokinizés alapvetően király, tengerpartokon még ma is divat, főleg Spanyolországban.
2022. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!