Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha nagyon nem...

Mit tegyek, ha nagyon nem bírom anyám barátnőjét, de folyton itt van?

Figyelt kérdés

Akármilyen összejövetelt rendezünk, folyton idetolja az okoskodó képét, és engem nagyon idegesít.

16\L


2022. márc. 20. 18:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos abba nincs beleszólásod,hogy anyád kit hív meg egy-egy eseményre. Viszont nyugodtan mondhatod neki azt,hogy ha xy itt lesz,akkor addig te inkább elmennél máshová. Talán akkor anyud is meggondolná,hogy el hívja-e az illetőt.

De tényleg jó lenne egy kis konkrétum. Tudod,a kívül álló emberek másképp látják a dolgokat. Lehet tudnának neked itt tanácsot adni.

2022. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
74%

Bakker, ez a saját házam, azt csinálok, amit akarok……. HAGYJUK MÁR!!!


A gyereket is ő akarta, ő szülte.Egy anyának tudnia kell, hogy ezek lemondásokkal jár.

Ha valaki 16 évesen hisztis és nem tudja az anyjával megbeszélni a problémát, az rég nem a gyerek hibája, hanem a szülők rontottak el valamit.

Már 3 éves gyereknél lehet látni, hogy egy szülő mit ront el. Valószínű, hogy külső szem többet lát, de nem mer anyuka, vagy apuka elé állni, hogy ezt nem így kellene.

Az is biztos, hogy sok szülő a legjobbat akarja nyújtani a gyerekének, de véleményem szerint ez se a legjobb.

Érzelmileg a legtöbbet, tárgyakban, amire úgy gondolja, hogy segíti a gyerek fejlődését segíti meg kell adni neki.

Persze mellette kellenek a haszontalan játékok is, de azokban nem kell túlzásba vinni.

Ha egy anya azt mondja a 16 éves gyerekének, hogy az én házam…, az már régen rossz.

Egy gyerek személyisége a neveltetéstől függ.

Utólag a gyereket hibáztatni nincs értelme.

2022. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
6. Sosem. A lánya az osztálytársam volt, őt is mindig utáltam. Bármit mondok, mindenbe beleszólnak.
2022. márc. 20. 21:37
 14/31 A kérdező kommentje:
Mintha direkt szívatnának, pedig én nem ártottam nekik.
2022. márc. 20. 21:39
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, mi baj a nővel? írj konkrét esetet, hátha tud valaki tanácsot adni hogy hogyan lehetne kifogni a nő vitorlájából a szelet, rafkósan elvenni a kedvét hogy mindig ott lebzseljen.
2022. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Mindenki őket szereti, pedig nem tudom, mi olyan különleges bennük. Idegesítők mind a ketten.
2022. márc. 20. 21:46
 17/31 anonim ***** válasza:
92%
Csak ennyi? Sok embernek van jó szociális készsége. De ebből csak az jön le hogy szimplán féltékeny vagy, nem a nő a problémás. Csak van konkrét gond velük.
2022. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
91%
Így konkrétum nélkül persze nehéz de öszinten amit írtál hogy mindenki csípi őket csak neked jönnek szembe akkor most kivel van a baj a 20 különböző emberrel aki csípi őket vagy az 1 emberrel aki nem
2022. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Beleszól bármibe, amit én mondok.
2022. márc. 20. 22:05
 20/31 A kérdező kommentje:
És egy szakadékot képez köztem és az anyám közt.
2022. márc. 20. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!