Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan békíthetném meg anyut?

Hogyan békíthetném meg anyut?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap este “elengedett” bulizni, bár nem egészen abba egyezett bele, mint ami történt. Szóval a srác akivel amúgy már régebb óta kavarunk kitett néhány képet facebookra, amit csak a barátai követnek, viszont megjelölt a képen, ami miatt a nagypapám, és rajta keresztül anyu is látta😅 én ezt nem akartam, és kértem is hogy ne jelöljön meg. Az egyiken csókolózunk a másikon a hátán visz. A szöveg az hogy “ a vodka ma az én pártomat fogta” de ez csak vicc volt, koránt sem ittam annyit hogy ne tudjak járni, vagy csak azért csókoljam meg. Viszont ha anyunak elmondom hogy józanon is csókolóztunk már még mérgesebb lesz! Mit csináljak?😅 17L (előre köszi)

2022. márc. 27. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Ezért voltak jók a 2000-s évek.

Semmi ilyen képes marhaság miatt nem kellett izgulni, önfeledten lehetett kikapcsolódni. ;)



Anyuddal, beszélj őszintén, hogy semmi más nem történt, ne izgulja túl.

2022. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De már így is azt akarja hogy bemutassam, amit nagyon nem szeretnék…
2022. márc. 27. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem szeretnéd bemutatni?
2022. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert ebbe még szólt bele anyu, nem kell megfelelnie az ő szabályainak és elvárásainak mint minden másnak az életemben…
2022. márc. 27. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért olyan angy dolog?
2022. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát a szerető meg az alkohol egy anya egyik legnagyobb rémálmaihoz szokott tartozni. Ő is az a túl aggodós típus, sok idő kell mire kinővi.

Tán mutasd be és az alkohol dolgot magyarázd meg vele együtt.

Elhihetted nem fog leszállni rólad.

2022. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!