Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a tapasztalat, a szülők...

Mi a tapasztalat, a szülők hogy fogadják a nagyobb korkülönbséget?

Figyelt kérdés

Ez az első komolyabb kapcsolatom. Annyira komoly, hogy már beszéltünk az összeköltözésről is, vagyis én költöznék ki hozzá.


Viszont idősebb, 49 éves. Én meg 23... (én vagyok a nő)

A szüleim, családom még nem ismeri.



2022. márc. 27. 20:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktak örülni
2022. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Főleg ha külföldre mész utána.
2022. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha abból indulok ki, hogy anyósomék eleinte ellenezték a kapcsolatunkat a korkülönbség miatt, akkor nem túl jól. Én 39 éves voltam, a barátnőm 33. Szerintük öreg vagyok hozzá, pedig kevesebb mint 6 év van köztünk.
2022. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

Engem anno régen simán elfogadtak, és a második találkozás után családtagként kezeltek. (már nem vagyunk együtt, de mégis 6 évig bírtuk egymást....)

Ő volt akkor 16, én 35. Én voltam a férfi a történetben.

2022. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

"a szülők hogy fogadják a nagyobb korkülönbséget?"


Sírva.

23-49év, lehet idősebb a manusz mint ők. Áá, nem. Talán javíthat a megítélésén, ha apáddal meg tudják beszélni a merevedési problémáikat.

2022. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Jaj a kiköltözést nem úgy értettem, hogy külföldre.

Belvárosban élek, ő meg a XII. kerület közepén/végén, nekem az már "kint" van. Szóval mindenki marad országon belül.

2022. márc. 27. 21:17
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
#5, nagyon röhögök :-D
2022. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Biztos, hogy nem lennék képes jó pofát vágni ahhoz, ha a lányomat egy beteg ember kezelgetné, akivel nyilvánvalóan akkora gebasz van, hogy a saját korosztályában, de még a 10 évvel fiatalabbak körében is képtelen egy nőt összeszedni.

Na lehet jönni a gyíkos “én 20 voltam, ő 50, aranylakodalmunkat ünnepeljük” tündérmesékkel meg egyebekkel, a nyilvánvalóról akkor sem fogtok meggyőzni.

2022. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Dehát nem is ismered a páromat.

Lassan egy éve együtt vagyunk, nem azért nem keres korabelit, mert azokat ne kaphatná meg. De nézz már meg mondjuk egy 45-50 éves nőt, meg egy huszonévest... :D Ráadásul a legtöbb korabeli nőnek már van minimum 1 gyerek.

Nincs vele semmi gond, egy értelmes, tanult, normális férfi egzisztenciával.

2022. márc. 27. 21:48
 10/23 anonim ***** válasza:
40%

Lassan egy éve együtt vagyunk - tyűűűű, és most essünk hanyatt. :D


Egyébként is csak pncid kell neki

2022. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!