Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák, ti elmennétek a lányoto...

Anyák, ti elmennétek a lányotok esküvőjére akkor is ha nagyon ellenzitek ezt az egészet?

Figyelt kérdés
A lányom 26 éves, olyan jó kislány volt, fiatalon is rendes barátai voltak, vagyis szerintünk. Már 22 éves kora óta ezzel a fickóval van, aki tetovált, szakállas, olyan erőszakosnak tűnik ha ránéz az ember. Valami mentális gondja is van asperger szindróma talán, emiatt voltak párterápián is. A lányom azt mondja nagyon szereti, és a pasi látszólag kedves a gyerekekkel, mármint már van egy unokám és vele mindig kedves, meg családi ebédeken is normálisan viselkedik, de attól még ki tudja milyen ha ketten vannak. Én nagyon nem támogatom ezt a házasságot, nincs kedvem majd a lányom vállásához 35 évesen asszisztálni, meg nézni ahogy az unokáim szenvednek. Ezt neki is ezerszer elmondtam, de nem hallgat rám. Májusban lesz az esküvő, de őszintén mi nem akarunk elmenni az apjával. A fiúnknak is más a véleménye mint nekünk, ha mi nem megyünk akkor ő vezeti oltárhoz. Mit tennétek?

2022. ápr. 13. 08:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
7%
Elmennék, hogy balhét csináljak.
2022. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes az nem verte ki nálad a biztosítékot, hogy a lányod 22 éves kora előtt - gondolom a semmire - gyereket szült. Döntsd el fontos-e a lányod! Ha nem leszel ott, sohasem bocsátja meg és elveszíted őt, de még a fiadat is. Én nem tudnék ugyanúgy nézni a szüleimre, ha ezt megcsinálnák a tesómmal.
2022. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Hát ne menjetek, senkinek nem fogtok hiányozni. Csak magatokkal szúrtok ki, hogy nem vagytok a lányotok mellett az ő nagy napján. Az én anyámnak eszébe se jutott ilyesmi, pedig nem szerette az első férjemet ő se, de engem igen. A válásomhoz nem kellett "asszisztálni", megoldottam szépen egyedül, a szüleim pedig büszkék rám, hogy felismertem, hogy nem jó a kapcsolat. Hiába mondták ők is egyszer-kétszer el a veleményüket, az nem változtatta meg az enyémet. Egy ilyen ráismerésnek, hogy nem jó a kapcsolat, belülről kell jönnie.

Ha meg már gyerek is van, természetes, hogy házasodni akarnak.

2022. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem a lányom szült fiatalon, a az unokám a fiamtól van, aki 5 évvel idősebb nála és már házas.
2022. ápr. 13. 08:18
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan azért hagynád ki az esküvőt, mert külsőre nem tetszik a párja? XD
2022. ápr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Azért ilyenkor hálát adok az égnek hogy nem ilyen szüleim vannak mint ti.
2022. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
A leendő unokádat a lányodtól nem fogod te látni, az tuti.
2022. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

Soha nem bocsajtanam meg hogy nem all mellettem a donteseimben, amihez velemenyt mondhat, de hogy megfogadom-e az az en dolgom. Termeszetesen nem kellene asszusztalni az esetkeges valashoz sem. Azon viszont elgondolkodnek, hogy jovendo unokaim eleteben mennyire szeretnek reszt venni, mert boritekolhato, hogy ilyen eloiteletes mentalitassal nem nagyon fogok…

Gyakorlatilag a fiuval semmi gond nincs mar sok eve, csak tetovalt es eroszakos kinezetu… szuper.

2022. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Hidd el, a lányotok sem olyan szent mint ahogy ti gondoljátok.

az meg, hogy hiába kedves a fiú, de nektek nem tetszik a külseje, és ezért nem akartok elmenni az esküvőre, egyszerűen nevetséges.

2022. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%

Ne menj el.

A lányod sokkal jobban jár, hogyha az ilyenek, mint te, jó messziről kerülik őket.

2022. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!