Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek apámmal? Ha...

Mit kezdjek apámmal? Ha hazamegyek a családhoz, állandóan vagy azzal kezdi, hogy épp milyen egészségügyi dolga van, vagy rámsóz valami kerti munkát, és rohadt mérges, ha nem csinálom meg azonnal, jó kedvvel.

Figyelt kérdés
Rólam soha nem beszélgetünk, az a mániája, hogy én elzárkózom előle, de nem zárkózom el, hanem látom, hogy nem érdekli meg úgy általában nem érdekli, meg utálja, ha olyat hall, amitől neki rossz kedve lehet. Engem az irritál, hogy semmi odafigyelést nem kaptam tőle soha, őt meg az, hogy nem dolgozom neki, mert neki a munka a legfontosabb a világon.
2022. ápr. 23. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj haza
2022. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Tudni kell enmet mondnai.
2022. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ökszönöm épszen!
2022. ápr. 23. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!