Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legbántóbb mondat,am...

Mi volt a legbántóbb mondat,amit a szüleidtől kaptál?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 17:12
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
82%
"Nem érdekelsz többet"...
2022. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Egy ilyen fogyatékos nem lehet a gyerekem. Az én családomban nincs ilyen nyomorék, senki se szemüveges- apám, amikor elmentem hozzá megmutatni az első szemüvegemet 7 évesen.
2022. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
haljál meg. de azóta is itt vagyok
2022. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
Kár, hogy megszültelek.
2022. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
"úgysem vagy képes arra, hogy lediplomázz."
2022. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Apám a halála előtti napokban, tudatában sem volt, hogy én ülök mellette, de nekem mondta, rólam: "nem értem én ezt a xy temperamentumot..." Hozzáteszem, nagyon jó gyerek voltam, a többiek azzal csúfoltak, hogy miért vagyok olyan kis "semmilyen". Szar volt, de most már úgy vagyok vele, hogy nem is kellett, hogy értse...
2022. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

"Inkább lennél ku*va, minthogy állandóan itthon rohadsz."


Ezt apám mondta, amikor 13 voltam. Nyári szünet volt, se barátnők, se hely, ahova szívesen mennék nem volt. Máig itthon ülő típus vagyok, ha a volt legjobb barátnőm tartaná velem a kapcsolatot, akkor vele mennék a közeli erdőbe, meg ilyen-olyan helyekre, de az időm nagy része itthon van, amiket mellesleg sok hobbival töltök ki (írás, rajzolás, festés, varrás, szerkesztés, fordítás, olvasás, stb). Egyébként a dolog onnan jött, hogy ő az én koromban, de már jóval előtte is ment bele a világba, engem meg hidegen hagyott a dolog, hogy ugyanígy tegyek. Máig úgy van, hogy helyettem tudja felhúzni az agyát bugyuta faxságok miatt.

2022. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
A 6-os vagyok. Ja...meg az anyámtól: "nem hiszem el, hogy ilyen lettél", és verte az asztalt. (Mikor 30 évesen nem mellé álltam ki a hülyeségeivel a párom ellen...
2022. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
Mikor azt mondják, hogy jobb lenne ha az unokatesóm lenne a gyerekük. Meg mikor mondják, hogy hozzam a nadrágszíjat.
2022. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%
Igaz, hogy összejöttél egy büdös kvával?
2022. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!