Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudok minél előbb,...

Hogyan tudok minél előbb, leghatékonyabban elmenekülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Előre is köszönöm, ha segítesz, elmondod a tapasztalataid, ha voltál ilyen helyzetben.


18 éves fiú vagyok. Van egy szakmám. Jövőre érettségizek. Kitűnő tanuló vagyok.


Sajnos a családi hátterem szörnyű. Szüleim állandóan veszekednek. És engem is eléggé bántottak. Szóban, tettben. Olyan jól sikerült a gyerekkorom, hogy depressziós vagyok. Öngyilkossági gondolatok zaklatnak elég keményen. Ők nem tudják ezt, de nem is fogják. Nyilván.


Figyeljetek.. Tényleg nincs egyáltalán erőm részletezni.


A fő kérdés az lenne, hogy szeretnék elmenekülni otthonról úgy, hogy ne tudják, hogy hol vagyok, ezt hogyan tudom kivitelezni?

Azzal a jogommal tisztában vagyok, hogy "nem csinálhatnak semmit" mivel 18 évet betöltöttem. De nem szeretnék soha találkozni velük, ha elszöktem.


Kérlek segítsetek!! Ha nem tudok elmenekülni minél előbb, megölöm magam, mert már annyira kivagyok, hogy nem tudtam sírni sem már vagy fél éve.


Undorodom tőlük. Megkaptam már nem egyszer azt is, hogy meg sem kellett volna születnem. És ennél sajnos durvább is volt.


Segítsetek! Kérlek nagyon titeket! 😭



2022. ápr. 30. 15:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%
Nane.hu oldalon van erre infóvonal. Szurkolok!
2022. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Először is elmész otthonról és nem elszöksz. Anyádék erestethetnek a rendőrséggel, meg is fognak találni, és ha bebizonyosodd, hogy semmi bajod, önként vagy ott ahol vagy, akkor megkérdezik, hogy kapcsolatba akarsz-e lépni a szüleiddel. te azt mondod nem, ezt közlik velük (mármin megvagy, jól vagy, csak nem akarsz kapcsolatba kerülni velük) és többet békén hagynak,.
2022. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Ez borzasztó! :( Gondolom, pénzed az nincs. Külföld lenne a legoptimálisabb, de mindenhez kell valamennyi tőke.

Nem tudom, hogy mi a szakmád. Esetleg olyan helyre elmenni dolgozni, ahol van szálláslehetőség?

2022. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon sajnalom, h ezt kellett megtapasztalnod.😔

Iskolaban van esetleg olyan tanar, vagy az igazgato, akiben bizol, akitol segitseget kerhetnel? Hatha (esetleg a gyamugy bevonasaval) segiteni tudnanak, h mondjuk koliba kerulj.


Ha gondolod, irhatsz, nagyon szivesen beszelgetnek veled, ha ugy erzed segitene.

2022. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Külföldre szeretnék menni, minél távolabb tőlük. Az angol megy is.


Igen, pénzem.. az nincs. 1db kényelmes alsógatyám nincs. :/ Jó, hazudtam mert van 1 boxer, ami úgy ahogy

2022. ápr. 30. 15:58
 6/29 anonim válasza:
75%

Sereg, tűzoltóság, vagy rendőrség.


fizu, szállás, legális meló,

2022. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Tény, hogy egyenruhással nem mernének pattogni.


Pénz nélkül a külföld felejtős, legalább egy milla kell a kezdéshez. Ráadásul kinn főleg a vendéglátásban tudsz elhelyezkedni, ami meg a vírus miatt döglődik.

2022. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
A seregbe nem tudnának utánad menni, mert nem engednek be akárkit a laktanyába. Nem is volna állandó állomáshelyed, nem is tudnák, mikor hol állomásozol éppen az országon belül. Lehet, hogy a seregben a szakmádnak is örülnének, és abban dolgozhatnál a kiképzés után.
2022. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Itt van, hogy a seregben milyen szakmájúakat keresnek éppen: [link]
2022. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

Jók ezek a hivatásos szervek-csak oda meg is kell felelni, van fizikai, eü és pszichológiai alkalmasság.

Szerintem inkább olyan munkahelyet keress, ahol adnak szállást. Tény, munkásszálló (legtöbb kulturált azért), hotelekben is biztos van olyan meló ahol ellakhatsz.

2022. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!