Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy egy szülő nem...

Normális, hogy egy szülő nem engedi a kamasz lányának hogy a nagykorú fiújával legyen?

Figyelt kérdés

Emellett nem engedi a gyereket sehova, kulcsra be van zárva a lakásba, rendőrséget küld a lány utan, amikor csak sétálni megy ki egy parkba.

Volt két eset, amikor a lány nem szolt, hogy hova megy, es úgy találkozott a fiúval.

Másnap az anyuka aggodott, hogy a fiú abuzalta, vagy esetleg drogot adott neki. A lakasba oda hivta a mentosoket, akik elszalitottak a toxikologiara a gyereket, de nem talaltak drogot benne. Testi eroszaknak nem volt nyoma.

A lany rosszul tette, hogy szo nelkul elrohant otthonrol a fiuhoz, de szerintem nem megoldas, hogy tiltva vannak egymastol, es mindennek elhordja a fiut gyereke fule hallatara. Igazabol ertheto hogy a lany miert nem szolt az anyjanak, fel tole, mert tudja milyen eloiteletes es makacs, nem lehet meggyozni, a sajat paranoid vilagaban el.


Annyit tudok, hogy a fiuval regota beszelnek a neten, amit az anyuka erosen ellenez, tiltja, hogy a kapcsolatot fenntartsa ezzel a sraccal.


Nekem nem tunt veszelyesnek, en ugy velem nagyon jok a megerzeseim es azt erzem ez a fiu nem bantana a lanyt, nem csak egy "jatek" a lany neki. Nem erzek rosszat vele kapcsolatban, es a kislany is ertelmes, helyen tudja kezelni a dolgokat, de ezt az edesanya nem latja. Nem ismeri a sajat lanyat, sem a fiut.


Az anyuka folyton kemked a lanya utan, el lopja a szemelyes targyait, a naploit, a netes beszelgeteseit olvasgatja, es ezeket mind gyereke elott meseli masnak.

Telefonjat elvette, hogy ne tudjon a fiuval beszelni.


Azert irom ki ezt a kerdest, mert aggodom azert a lanyert, az anyja mentalisan kikesziti a lanyt, terrorizalja, konrollmanias. Es az sem tunik nekem helyesnek, hogy bezarja a lanyat egy kicsi lakasba, megfosztja a szabadsagatol. Nem engedi, hogy a fiujaval talalkozhasson. Nem csak hogy a fiujaval ne lehessen, de meg a boltba sem mehet el anyja nelkul. Mar az eset elott is ez volt, hogy nem mehetett sehova sulin kivul.


Igen, az eloitelet... nekem is az jutott eszembe amikor a baratnom meselt errol az esetrol lanyaval kapcsolatban, hogy egy huszon eves mit akarhat egy nyolcadikos lanytol, de amikor a sraccal beszeltem nem ereztem rossz szandekot benne, es amiket a kislany is meselt elegge hihetonek tunt.


Az anyuka azt erzi, gyermeket behalozta es zaklatja ez a fiu, nekem nem tunik behalozasnak amit muvel. Lattam az uzeneteiket en is, mivel az anyuka mutatta nekem, de nem volt semmi kompromitalo az uzenet valtasaik kozott.



2022. máj. 1. 17:42
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
75%
nyolcadikos a lány? Igaza van az anyjának.
2022. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
44%
A "fiú" pedig nem fiú, hanem egy felnőtt pedofil férfi.
2022. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
98%
Mese-mese meskete. Mintha ez így menne.Hogy kihívom a mentőt, pedig nincs életveszély, közvetlen vészhelyzet, és ők befurikázzak anyuci kérésére a leányzót. De játsszuk el hogy elhiszem ezt a ponyvaregényt: hány éves is a csávó aki a kamasz körül kujtorog?
2022. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
86%
Mert nagyon úgy néz ki kérdező, hogy te vagy a sztoriban aki a gyerekhúsira éhes.
2022. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
84%
Cukrosbácsi, jaja.
2022. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
67%
Na mi van, besértődött a pedofil, lepontozza azt aki ki meri mondani hogy annak tartja?
2022. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy meg: anyuka dolga vigyázni a behülyített kislányra. Főleg hogy a kis hülye hazudozik, meg szökik a felnőtt disznóhoz. Teljesen jogos hogy ellenőrzi ilyen előzményekkel.
2022. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
30%
Mekkora disznó...
2022. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
41%

Az anya nagyon nem normális. Kulcsra bezárni valakit egy lakásba konkrétan életveszélyes. Ha tűz üt ki majd szépen bennég a lány.


Naplót olvasni, a személyes tárgyakat direkt elvenni, privát beszélgetéseket olvasni undorító.



És igen, én lesz.rom, hogy ez egyik 14-15 éves, a másik meg 20+.


Nincs itt semmi pedofília (Kérlek 2-es, nézd meg a szó jelentését, mert unalmas minden hülyének megírni, hogy egy pubertás korú már lekésett erről. Az a pedofilokat már nem érdekli.). Akár szexelhetnek is, ha a lány belemegy. Nincs semmi jogi akadálya.


A csajon érződik hogy saját akaratából van vele, mert hanem nem szökne el, tudván hogy a szörnyeteg anyja miatt milyen megtorlásokra számíthat.

Akinek meg az az első gondolata, mikor a lánya találkozott a BARÁTJÁVAL, hogy drogot adott neki, csak mert idősebb úgy 7 évvel, az azzal se lenne megelégedve, ha azonos korú lenne.

2022. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen normális, hogy az anya megvédi a gyerekét a saját hülyeségétől. A pasiban rengeteg a rossz szándék, de egy épp csak nyolcadikos kisliba nincs azzal a tisztában, hogy a legvonzóbb tulajdonsága, hogy a legfiatalabb korosztály, aki legálisan dugható, és borzasztóan buta. Mármint, ha elmúlt 14! Ellenkező esetben a pasit börtön várja.


Az anyja törvény adta joga, hogy korlátozza! Szerinted ha a kislányt éri egy baleset, kit vonnak jogi felelősségre? Hát nem a kanját! Ha kárt okoz, pl eltör valamit, ki fogja fizetni?

2022. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!