Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a lányotok? (Töb...

Elengednétek a lányotok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg 17 vagyok és a legjobb barátnőm szülinapjára koncertjegyet akarok venni. A Budapest Parkban lenne a koncert este. A szüleim nem akarnak elengedni mert 60km-re lakunk Bp-től de vonat közvetlen jár hozzánk minden órában. Szerintetek jogosan nem engednek el? (A barátnőmet a szülei elengedték.)

2022. máj. 11. 07:50
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
94%

Szia! A Budapest Parkba csak felnőtt kísérettel engednek be 18 év alatt, tapasztalatból mondom. Velem mindig eljöttek a szüleim vagy a testvérem koncertek miatt. Ha nem ismered Te és a barátnőd sem Budapestet, akkor nem ajánlom, hogy ketten az éjszakába induljatok. Ahogy előttem is írták már, várjatok egy évet vagy pedig kérjétek meg valamelyik nagykorú családtagotokat, hogy kísérjen el.

Egyébként melyik koncert lenne amire menni szeretnétek? Lehet, én is pont arra megyek. :)

18/L

2022. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
72%

"Nem is értem a "menjetek egy év múlva" válaszokat."


Korhatáros a hely, ahova menni akarnak. Lehet be sem engedik őket.

2022. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Carson Coma koncertről lenne szó
2022. máj. 11. 12:53
 24/39 A kérdező kommentje:

(12:36-osnak írtam)

:)

2022. máj. 11. 12:54
 25/39 anonim ***** válasza:
25%
Nem a korod a legnagyobb baj, én már lassan 40 leszek, de én se kódorognék egyedül egy átbulizott éjszaka után Pesten. Később se nagyon tervezgess ilyesmit, ha nem akarsz megválni néhány létfontosságú szervedtől, vagy nem szereted a nemi erőszakot. Ne tekints úgy a szüleidre, mint az ellenségeidre! Találjatok megoldást, nem hiszem, hogy nem tudsz ott aludni a barátnődnél, vagy vegyetek ki egy olcsó szállást.
2022. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
73%
22: A veszély, a közlekedés, az éjszaka miatt írták a legtöbben a korukat, nem a hely korhatárossága miatt.
2022. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Nem tekintek rájuk emiatt ellenségként, persze önző kamasz fejjel kicsit neheztelek rájuk, de tudom hogy nem rosszat akarnak nekem. :) kíváncsi voltam az itteniek véleményére is. Köszi a választ mindenkitől!
2022. máj. 11. 17:42
 28/39 anonim ***** válasza:
91%

25# Ez rémhírterjesztés amit itt művelsz.

Kicsit elszaladt a fantáziád.

Nem Mexikóban vagyunk.

2022. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
84%

👍🙂 Jól van Kérdező, okos lány vagy!

Jó döntést hoztál.

2022. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem afganisztánban vagyunk hogy minden sarkon szervkereskedők álljanak.
2022. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!