Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim elhozták egy wellness...

Szüleim elhozták egy wellness szállodába kikapcsolódni, mivel tanév végén egy négyesem lesz, minden másból ötös leszek. Ma kell elhagyni a szállodát reggel, és egész végig, amíg itt voltunk tanulnom kellett. Mi ebben a logika?

Figyelt kérdés
Három napra jöttünk Zalakarosra, és szó szerint végig a szobában kellett tanulnom, (A suliban nem várható számonkérés) amíg anyuék elmentek fürödni, kikapcsolódni, csak az étkezdébe mehettem le velük. Lehet, hogy ên vagyok egy kicsit nem értő ember, de szerintem ennyiből otthon is maradhattak volna, nem tartok igényt erre..
2022. máj. 14. 06:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon beteg........
2022. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ha elvittek, akkor nekem nem jár meg a pihenés? Vagy nekik a fizika, vagy a kémia maga volt a kikapcsolódás?
2022. máj. 14. 09:51
 13/24 anonim ***** válasza:
97%
12# Szerintem direktbe kérdezd meg tőlük!
2022. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Május közepén minek ennyire rámenni a tanulásra? Ha valamiből a kettesért kellene majd dogát írnod, akkor érteném, de így... ilyen jegyekkel úgy sem téged fognak a tanárok az utolsó hetekben cseszegetni.

A szüleid csak pihenni akartak pár napot kettesben, de magukkal vittek, mert otthon nem hagyhatnak egyedül, mi lesz ha történik valami alapon. És kitaláltak egy kifogást, hogy miért kelljen a szobában kuksolnod.

2022. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

Én hiszek a kérdezőnek.


Hány éves vagy?

2022. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Én jó tanuló voltam világéletemben, és tőlem is elvárták a jó jegyet, de ilyen nem volt soha, nincs benne semmi logika, és nem is lettem volna hajlandó rá. Az ember megcsinálja a leckéjét, felkészül a számonkérésekre, de ha ilyen nincs, akkor hétvégén sem várható el egy a jegyeivel jól álló diáktól, hogy tanuljon, pláne egész nap.
2022. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%
Itt a hétvége megérkeztek a kamu sztorik is. Ennyire azért ne unatkozz már.
2022. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%

😄 Folytatás : A szüleim jutalomból elhoztak egy étterembe.

Itt ülünk az asztalnál, jött a pincér az előbb és felvette a rendelést anyáméktól és mikor rám került volna a sor, apám leintett és mondta a pincérnek, hogy a kisasszony diétázik ezért nem rendel semmit csak egy pohár csapvizet szíveskedjen hozni neki.

Már napok óta nem ettem mert otthon a hűtőszekrény le van lakatolva és csak azt ehetem ami maradékot az anyám este hoz a munkahelyéről. (konyhás egy óvodában)

2022. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%

#18 ezen jót nevettem.

Kérdező. Amennyiben igaz a történeted, a szüleid elég beteg emberek lehetnek. Azt nem értem, hogy te miért nem kérdezted meg, mikor ott voltatok, hogy miért nem mehetsz le te is fürdeni, stb., hiszen elvileg azért mentetek, hogy a "megünnepeljétek" a szép bizonyítványodat.

2022. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyi és egyre több elmebajos van, hogy simán el tudom képzelni, hogy valid a kérdés.
2022. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!