Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim elhozták egy wellness...

Szüleim elhozták egy wellness szállodába kikapcsolódni, mivel tanév végén egy négyesem lesz, minden másból ötös leszek. Ma kell elhagyni a szállodát reggel, és egész végig, amíg itt voltunk tanulnom kellett. Mi ebben a logika?

Figyelt kérdés
Három napra jöttünk Zalakarosra, és szó szerint végig a szobában kellett tanulnom, (A suliban nem várható számonkérés) amíg anyuék elmentek fürödni, kikapcsolódni, csak az étkezdébe mehettem le velük. Lehet, hogy ên vagyok egy kicsit nem értő ember, de szerintem ennyiből otthon is maradhattak volna, nem tartok igényt erre..
2022. máj. 14. 06:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem visznek el, suliban lennél. Nem mindegy?
2022. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22%
Na azért a telefont csak nem vették el tőle ugye. :D :D
2022. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Az éttermeset már törölték.
2022. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyors volt nagyon
2022. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!