Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Féltékeny lenne?vagy bosszanta...

Féltékeny lenne?vagy bosszantani akar?

Figyelt kérdés

Elváltunk a felesegemmel.Nem szeret stb,nem akarja ujra stb.Ez oké.Gondoltam én is élem az életem,ahogyan ő is teszi!

Feltűnt a színen az exem!Aki likekolgat.Gondolom láthatta,mivel ismerősök vagyunk facen.Na most tudni kell,hogy gyűlölte!És nagyon féltékeny volt rá,titokban leste a face adatlapját stb.Mivel van közös gyerek,így találkozni kell vele.A poszt utáni időszakban (pár napja),volt láthatás.vígan nyomta a telót,viber,messenger(amit eddig nem tett),nagy mosolygós arccal..nagyon el akarta hitetni,hogy van valakie, ami nem baj,hisz szabad ember joga van boldognak lenni.. rá két nap múlva felhív ezzel a szöveggel..."Szia,nem emlékszel rá anno mikor voltunk állatkertben, mennyi idő volt körbe járni?Mondom neki,hogy mivan?Hát hogy kimenne a gyermekkel."Mondom passz.És leraktam!Eddig sosem hívott semmi ilyennel.Amiota az exem (ez előtti)likeol,nagyon el akarja hitetni,hogy van valakie.Ami mondom nem gáz.De ez a fajta viselkedés annál inkább!Véleményetek??



2022. máj. 24. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Vagy csak unatkozik.
2022. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az is előfordulhat!Köszönöm a valszod!🙂
2022. máj. 24. 16:01
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor gondolhatnak arra is akár, hogy a kapcsolatotok alatt is volt valami az exszel. De igen, ebből úgy tűnik, hogy féltékeny. Nem akarja még, hogy továbblépj. Lehet, még ő sem tudott teljesen. Nem tudom, mióta váltatok el.
2022. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Az a véleményem, hogy tulkombinalod az egészet.
2022. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 5 hónapja..
2022. máj. 24. 16:39
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 Nincs itt kombinálva!A gyermek alapvető dolgai miatt nem hív fel!Tehát..
2022. máj. 24. 16:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap még nagyon kevés. Ilyenkor ez még normálisnak mondható. Még ha nem is akar semmit, meg kell szoknia az új helyzetet és ennek idő kell.
2022. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Biztos azt hiszi, hogy újra összemelegedsz az exeddel, és böki a csőrét, hogy ugyan ő hagyott ott, de te már túl is léptél az egészen. Arra számított, hogy ő pótolhatatlan hiányába belebetegszel, és most koppant? Bezárult a kiskapu, végleges a dolog, mert nem gondolhatja meg magát. és szambázhat vissza, netalántán rosszul esik neki, hogy nem utána siránkozol? Hagyd a fenébe, az ő vergődése (már) nem a Te dolgod. Hidd el, az fogja legjobban bosszantani, ha le se sz..od a vergődését!
2022. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm a választ!Isten igazából kijelentéssel,hogy ő nem akar semmit és már nem szeret!Mondtam rendben!Nem áll meg az élet!Ez idáig nagyon rossz arcát mutatta,alpári viselkedés,beszéd!Még csak jelét sem adta annak,hogy ő újra akarna,vagy netán féltékeny lenne.De mondom most mintha kicserélték volna,jön ez a "jujj most én ismerkedés valakivel című téma " Meg ez az érthetetlen telefonálás..Amit soha nem tett az 5 hónap alatt..Mondom a gyerek alap dolgairól sem lehet beszélni vele!
2022. máj. 24. 17:31
 10/14 A kérdező kommentje:

#8 Azt hisz amit akar!Csak eddig ment a nagy kemény nő vagyok,mindenhová posztolok dolog!Ez eddig is megy!Én nem vagyok bunko nem törlöm le. Ő akarja azt a látszatot kelteni, HOGY tovább lépett.De ez nekem gyanús.

Köszi a választ!

2022. máj. 24. 17:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!