Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idén lett volna az esküvőm...

Idén lett volna az esküvőm egy éve hagyott el a vőlegényem, anyukám párjának a gyerekének lesz az esküvője, és én nem szeretnék menni, anyukám ezt nem tudja elfogadni szerinte tuldramatizalom,mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 15:58
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam unokatestvérem esküvőjén mert rá vett a család hogy menjek el,ittam sokat és sírtam is, nem hiszem hogy ezen az esküvőn jól tudnám magam érezni, de anyukám szerint bulizunk és jól fogjuk érezni magunkat, és ezen túl kell legyek, de én nem így élem meg
2022. máj. 24. 16:00
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék anyukámmal összeveszni de már párszor kiakadt hogy nem akarok menni
2022. máj. 24. 16:01
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Egy év után már tényleg kicsit túlzás a dolog.
2022. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ennyi idő után lassan be kéne gyógyulnia a sebeknek és megpróbálni továbblépni. Nem olyan friss, pár hetes-hónapos a történet, el kell vonatkoztatni, ez nem a te esküvőd lesz, vendégként leszel jelen.
2022. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%
Pedig összefogsz vele veszni. A felnőtt élet felejáróra, hogy kiállj az igazadért. Ha a másik ezt nem teszi lehetővé békés úton, az ő baja.
2022. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Ha félsz tőle, hogy megviselsz, nem mész el. Pont. Majd feldolgozzák.
2022. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%
Igazad van, nem kicsit tulzod el a drámát. Ha 16 éves vagy, még érthető is. Afelett már ciki.
2022. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem akarsz, ne menj el.

Ülj inkább otthon, bőgjed vörösre a szemed, és közben gondolj arra mennyire szar az életed. Lényeg az, hogy próbáld magad minél szarabbul érezni. De véletlenül se lépj tovább a problémádon, akkor nem lehetne az önsajnálat mocsarában dagonyázni.

2022. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem vagyunk egyformák, nem mindenki lép túl azon, hogy kártyavárként omlik össze az élete. Nem mindenki képes magát egy hosszú komoly kapcsolaton napok, hetek alatt túltenni, mert aki képes, azt meg sem viselte az, hogy lapátra tették, mert nem szerette a párját. Nem mindenki "kapós" és szerencsés, hogy 1 hónap után már találjon egy új párt magának, akivel boldog is tud lenni. Szóval én megértelek kérdező, mert hasonlóan jártam, de szerintem ezért nem kellene tényleg kihagyni minden esküvőt. Eszel iszol egy jót, mellesleg, ha nem csak szűk családi, még az is lehet, hogy ott leled meg az igazit.
2022. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
A tavalyi eset érthető friss szakítás után. De eltelt már egy év, ideje kimászni az önsajnálat posványából. Úgy nem fog elmúlni a fájdalom, hogy otthon begubózva folyamatosan az exed miatt pityeregsz. Az esküvő tökéletes alkalom, hogy visszarázódj a társasági életbe, lehet még véletlen egy pasit is összeszedsz.
2022. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!