Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadjam el azt a tényt,...

Hogy fogadjam el azt a tényt, hogy a lányom egy közel 50 éves férfival alapít családot?

Figyelt kérdés

Az apjával elváltunk, vele egyáltalán nem tartja a kapcsolatot jó 10 éve.

Férjem sajátjaként szereti, ennek ellenére úgy érzem, egyedül vagyok a gondolataimmal, fenntartásaimmal.


Tudtunk a kapcsolatukról, azzal is tisztában voltam, hogy együtt élnek.

24 éves, 2 éve tart a kapcsolat.

A férfi 49, az apja lehetne akár.


De a lányom felnőtt nő, ha tiltani akartam volna tőle és zsarolni, az olaj lett volna csak a tűzre. Mondta ő is, hogy nem tervez vele komolyan, jó és kényelmes neki ez így most, aztán majd alakul... Hát alakult is. Először csak odaköltözött hozzá, utána bedobta, hogy beszéltek már eljegyzésről is és hogy hát igazából miért ne... De ez csak terv volt, reméltem, hogy ahogy idősödik ő is, látja, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője.


A hétvégén elmondták, hogy kisbabát vár a lányom és szeptemberben összeházasodnak. Nem viccelek, azóta alig térek magamhoz.

Nem lenne baj amúgy a párjával, ha úgy 20 évvel fiatalabb lenne. A férjem is jókat beszélget vele, ha itt vannak havonta egyszer-kétszer. De lehet, hogy nem is fog már élni, mire az unokám odajut, hogy diplomát szerez, kezdi az életét.


Nagyon féltem, szerintem nem is tudja, mennyi gondot, bajt vesz ezzel a nyakába most. Emiatt nem is őszinte az örömöm, az az igazság. Féltem rettenetesen.


2022. máj. 24. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Miről félted? Válaszold meg magadnak őszintén a kérdést. A lányod hadd élje az életét. Majd ha hibázik, rájön magától.
2022. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb házasság felbomlik pár éven belül, és ha a pasi teljesen lelép a nő ugyanúgy egyedül van a gyerekkel, mintha egyáltalán nem lenne a másik. Ha van együtt 20 évük az is sokkal több, mint amíg a legtöbb házasság szokott tartani.
2022. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Az akkor 21 éves unokahúgom hozzáment egy akkor 43 éves jóképű, elvalt vállalkozó pasihoz, akinek már volt majdnem két felnőtt fia.


Most 28 és 50 évesek. Van egy tündéri 4 éves kislányuk. Boldogok. Szeretik egymást. Aranyosak együtt.


Ha alapvetően semmi gond nincs a pasival, akkor nem jogos, hogy a kora miatt kapjon bantast. Arról igazán nem tehet.


Nekem is lányom van. Nem dönthetunk helyettük. És még az is lehet, hogy ez is egy sikertortenet lesz.

2022. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Magánügy.
2022. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
25 év korkülönbséggel mentem férjhez 20 éve, azóta is együtt élünk, volt 18 gyönyörű évünk együtt. Most 2 éve gond van, mert impotens lett, ezért én titokban kerestem egy szeretőt. De a szexen kívül minden OK, boldogok vagyunk együtt. Így visszanézve: jó döntés volt, csodálatos 20 évet hagytunk volna ki mindketten, ha a 25 év miatt nem megyek hozzá. (és ezt még a szerető 'birtokában' is így gondolom.)
2022. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
És tudja a szeretőt?
2022. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4%
#6: nem tudja.
2022. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Akkor mégsem vagytok (már) boldogok együtt.
2022. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
79%

Én is ismerek ilyet, 8 éve vannak együtt abból több éve házasok, és most fog jönni a második kislány.(az első lassan 3 éves)

Van egy szép házuk, kocsi, dolgoztak mindketten így megérdemlik. A csaj szülei (ugye ő is 24 éves) teljes mértékben elfogadtak a csavot, igaz az elején sokat mesélt a barátnőm hogy ki voltak akadva, ok is azt hittek ez nem tart pár hónapig sem, aztán már 8 éve 😂 és boldogok együtt. Úgyhogy nem kell előítéletesnek lenni, bármi lehet, ha esetleg nem működik akkor az egy jó tanuló penz volt, ha működik akkor meg orulj a lányod boldogsaganak

2022. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
#8: nincs már lángoló szerelem így, 20 év után, de meg mindig érzelmileg stabil házasság. Egyébként meg arra sincs garancia, hogy kisebb korkulonbseggel, mással boldogabbak lehetnénk. Vagy hogy akkor működne a szex. Szóval ellenpélda nincs, és ő felhőtlenül boldog , mert nem tud a vidzonyomrol.
2022. máj. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!