Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyámat...

Hogyan vegyem rá anyámat ,hogy megengedje ,hogy leborotváljam a bikinivonalamat? 17/L ):

Figyelt kérdés

Nagyon dús, fekete szőrzetű lány vagyok, hónaljamat,lábamat is csak 14 éves koromban engedte meg először ,hogy leborotváljam. A bikinivonalam annyira szőrös de nem engedi hogy leborotváljam, kényelmetlenül érzem magam így az uszodába. Meg az utcán is ha szoknyába megyek valahova nyáron nem engedi hogy leborotváljam inkább vegyek alá kis rövid nacit ,hogy ne lógjon ki a szőr de véletlenül se gyantázzam vagy borotváljam.


Egyedül hogy essek neki? Jó ha sima borotvával neki állok az intim szőrzet borotválásának?



2022. máj. 25. 15:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak csináld meg .
2022. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Jó akkor a sima borotva hozzá?
2022. máj. 25. 15:47
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
Biztosan nem kérnék engedélyt. Megcsinálnám és kész. Azért egy borotválkozáshoz hogy 17 évesen engedély kelljen nagyon nem normális.
2022. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó a sima borotva. Létezetik többféle mód is a szőrtelenítésre, gyanta, krém, epilátor, elmehetsz legyantáztatni is, de tény, a borotva a legegyszerűbb.
2022. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%

Gyere cseréljünk. Az enyém azzal eszi tini korom óta a fejemet, hogy szőrtelenítsem. Pedig 21 vagyok...


Veszel egy vadiúj borotvát, s a szélét simán lehúzod. Középen nincs sok értelme. Célszerű előtte ollóval kivágni a hosszából

2022. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként arra a kérdésre, hogy "anya miért nem engeded, hogy leborotváljam?" mi a válasza? Marhára érdekelne, hogy mivel indokolja, vajon miért nem szabad..
2022. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
94%

Mintha csak rólam írnál, igaz, én 24 vagyok, de nekem is nagyon sötét a szőrzetem és emellett még a bőröm is nagyon világos, szóval ennél feltűnőbb már nem is lehetne...És nekem se engedte anyám nagyon sokáig, hogy szőrtelenítsem bármimet is, az iskolában már csúfoltak, hogy úgy járok tesizni, hogy hót szőrös a lábam meg minden.

Szard le anyádat, már 14 évesen se kellett volna beleszólnia, midet szőrteleníted meg midet nem, nem hogy most, amikor már majdnem nagykorú vagy. Mondjuk szerintem a borotva nem a legjobb ötlet, mert (nekem legalábbis) nagyon szokott viszketni, amikor nő visszafele, meg ki is szoktam a borotválkozástól pattogzani...Inkább nyírd le rövidebbre, vagy gyantáztasd le.

2022. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne vedd rá. Egyszerűen megcsinálod. Ennyi idősen ehhez nem kell engedély, csak egy borotva. A te tested, te érzed rosszul magad, hogy úgy van, ahogy, szóval ehhez anyádnak semmi köze, pláne, hogy gondolom nem nézegeti (remélem). Ha meg ne adj isten meglátná, mert együtt mentek strandra, vagy valami, hát istenem, fogadja el, ez tényleg nem az ő dolga.
2022. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%
Én nem értem egyes anyák miért nem szívlelik ha a lányuk borotválja magát, ez miért gond? Vagy inkább örülnek annak hogy a lányuk kellemetlenül érzi magát ha ő a szőre? Nem értem...MI rossz van ebbeN? ez elvileg természetes higiénia része.
2022. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%

9


Nem természetes higiénia. Divat és személyes preferenciák kérdése.

2022. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!