Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, hogyha...

Szülők, mit szólnátok, hogyha a 35 éves fiatok még otthon lakna? .

Figyelt kérdés
Persze rezsibe belead, étkezést maga állja, segít a háztartásban/ház körül.Kényelmetlen vajon ez a felállás a szülőknek már?
2022. máj. 26. 19:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
76%

Nem, semmi gond nincs vele amennyiben nem élősködik, hanem tényleg önállo.

Legjobb haverom is így él még a szüleinél bankszámláján pedig már 2 családiháznyi sporolt pénze van.

Egywzerűen nem talalt még olyan párt, akivel komolyan tudná gondolni, egyedül meg minek?

2022. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
29%
Én rosszul érezném magam, mert ez azt jelenti, hogy nem tudtam annyit és eleget összeszedni, hogy támogatni tudjam egy saját házzal, és nem sikerült úgy felnevelnem, hogy elég sikeres legyen ahhoz, hogy saját lakást tudjon venni ennyi idősen. De biztos vagyok benne, hogy nem így fog alakulni. Ha mégis így ilyen rosszra fordulna minden, nem lenne probléma, ha otthon maradna.
2022. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
86%
Egyes, szerintem egy saját kis lakást azért érdemes lehet venni. Nehéz azért úgy kapcsolatot találni idősebb korban, ha még mindig otthon lakik az ember. Ráadásul ha 2 házra való van, akkor simán kijön egy 30 40 m2 lakás bőven. Aztán mellékkeresetnek ha házat vesznek, azt ki lehet adni. Persze mindenki úgy csinálja ahogy gondolja, csak én szerintem egyedül jobb élni felnőttként, minthogy 0/24 szülőkkel legyek. De kinek mi.
2022. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
85%

Semmit amíg nincs cirkusz, tesóm 31 én 27 éves vagyok és szülőkkel élünk.


Én tervezek külön költözni de ahhoz rengeteg pénz kell, annak meg, hogy az albérletet fizessem nem sok értelmét látom...

2022. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
81%

Én vettem egy vidéki házat 5millióért, mert olyan marha fontos volt 25évesen elköltöznöm...

Kényelmetlen, télen hideg, nyáron meleg, már 10 éve a gatyám is rámegy a pofozgatására, fűtésére, hűtésére... családalapításhoz meg kicsi... sosem lesz kész...

Bárcsak lett volna annyi eszem 25évesen, mint az 1-es spanjának.

2022. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
91%

Ennek a kérdésnek elág sok oldala van és a válasz is ennek megfelelően összetett.


Ha a kérdésben szereplő az illető helyzete, akkor is kérdés, ami nálad is. Teher ez mégis a szülőnek? Nos, vagy igen, vagy nem. Ezt csak akkor tudod meg, ha kérdezed őket, vagy látszik abból is, ahogy viselkednek veled.

Lehetsz teher úgyis, hogy egyébként szeretnek, de szeretnének a szülők újra kettesben lenni, második fiatalságot élni.


Sok helyen viszont nagyon jól működik a kapcsolat, akár a szülők életének végéig, ahol már a gyerek ápolja is a szülőket.


Viszont. Én soha nem jöttem volna össze egy olyan férfival, aki nem akar a szüleitől elköltözni. Párkeresésnél ez a nők, vagy akár férfiak nagy részénél, persze hosszútávon, kizáróok. Nem sokan akarnak anyóssal-apóssal élni, mégha rendesek is. Nem mindenki akar osztozni a magánéletén másokkal a párján kívül.

2022. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
80%
Így nem is fog párt keresni, meg kap otthon a szexen kívül mindent kb, társaságot szeretet figyelmet.
2022. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
91%
#3 attól mert valaki a szüleivel lakik még nincsenek napi 24/7 összezárva 1 szobába.
2022. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim válasza:
90%

Ez azért nagyon, mondom NAGYON függ attól, hogy milyenek a lakhatási körülmények.

Nem kicsit más a 2 szobás panel, mint a 4 háló + 2 fürdős családi ház.

2022. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
88%
Nem lennék elragadtatva.
2022. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!