Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kiakadtam a férjemre! Ti...

Kiakadtam a férjemre! Ti jártatok már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Férjem elvitte a ma a kisfiunkat a nyaralonkba körülnézni, három órás az út oda-vissza. Persze a 3 kisfiamnak ez idő alatt kellett pisilnie, meg ivott is közben, de ahelyett, hogy megállt folna egy fánál, egy flakont adott neki, hogy abba pisiljen... Jó, nem pisilte össze az autót, de akkor is... Szerintem ez kellemetlen helyzet volt a gyereknek. Kisfiam mesélte el nekem, férjem azt mondja, hogy nem akart megállni, mert siettek haza...

2022. jún. 9. 16:03
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
Nem jártunk még hasonlóan.
2022. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
84%

"a 3 kisfiamnak"

Most akkor három fiú vagy hároméves egy fiú? Ha hároméves, nem olyan nagy ügy. Majd máskor máshogy intézi.

2022. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
3 éves.
2022. jún. 9. 16:18
 4/52 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván most nem azon az 5 percen múlt volna hogy megálljanak addig. De még mindig jobb hogy üvegbe intézte mintha a kocsiba. Három éves gyerek max 1 kicsit furcsálhatta ezt, de maradandó károsodást nem okoz neki. Az már más kérdés hogy ez az apa jellemét minősíti...
2022. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon jó életed lehet ha annyira nincs min dühöngeni hogy ilyen piszlicsáré ügyeken akadsz ki. De tényleg, én bármikor cserélnék veled.
2022. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
91%
Megtörtént, nincs mit tenni és nem is történt baj. Lehet később a kisfiadnak jól jön majd ez a tudás, amikor felnőtt pl. vezet autópályán, valami miatt dugó, 2 órája ott ül, már nagyon kell pisilnie, kiszállni nem tud és eszébe jut mi történt 3 éves korában . Problem solved :D
2022. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
35%
Majd ha a férjed csövelni akar zárd be a vécét és nyomjál a kezébe egy flakont.
2022. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, a fiadnak pisilni kellett, az apuci megoldotta. Ne várd azt, hogy úgy működjön, mint egy nő/anya. Nevess egyet, és örülj, hogy nem pisis gatyában hozta haza:)
2022. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
32%
hat nem orulnek ha a fiam olyat tanulna hoy uvegbe hugyozni oke. a vilag legprolibb dolga. par perc lett volna hoy megalljanak az ut szelen
2022. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
36%
Pontosan, proli dolog.
2022. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!