Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt hogyan beszélnétek meg az...

Ezt hogyan beszélnétek meg az anyátokkal?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok nem élek az anyámmal több mint tíz éve már, és van egy mostoha apám. A mostoha apám, azzal jön nem tetszik neki hogy egy városban élünk és szokott engem látni mikor hol, és pasikkal a közelemben, és hogy sosincs fix párkapcsolatom.

A fix párkapcsolat azért nem jön össze mert a mai pasik, vagy kurvázni járnak, vagy alkoholisták, vagy nárcisztikusak vagy ezer más baj van velük. És mondtam az anyámnak hogy nem értem hogy a mostoha apám mit próblémázik azon ha engem bárhol meg lát, mert nincs gyerekem, se nem vagyok házas hogy jaj látot egy pasival bárhol és akkor mi van nem szólhatok egy pasihoz se vagy nem loghatok senkivel vagy mi? Azt se értem ő mit akad ezen fenn és miért ítél el engem, ha meg lát is helyeken ő meg mit keress ott ... amikor neki az anyám a felesége.



2022. jún. 21. 08:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Lehet hogy pont az írásod végén van a megfejtés. Azért zavarja, mert lebukhat előtted.

Egyébként meg nem foglalkoznék vele, az ő problémája ha zavarja.

2022. jún. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát, mível 31éves vagyok nincs gyerekem, és keresem az igazimat és van pár fiú haverom na ja lehet csalja az anyámat.

Csak anyám elött ugy adja elő hogy minek vagyok folyton pasik körül és hogy ő mivel válalkozónál dolgozik mint beosztott mit szólnak majd a kollégái hogy engem látnak pasikkal címszóval de én nem kurválkodom hanem pasi haverral vagyok vagy randizok ismerkedem ugy beszél rólam mintha nem is tudom milyen bűnöket követnék el szabad független nőként ... anyám meg ahelyett hogy meg védene és azzal jönne hogy és akkor mi van ha te láttad őt hiszen nincs se gyereke se férje és akkor mi van, és én vagyok le cseszve és úgy beszélve rólam mintha a világ legrosszabb dolgait tenném.

2022. jún. 21. 08:31
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Miért anyucival beszélnéd ezt meg?

Aztán meg semmi köze, hol laksz, de neked több van, hogy ő hol!

Emelt hangon tedd helyre és talán említsd meg, hogy lehet találsz olyan fényképet róla, akivel nem volt:DDD

2022. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát amúgy nem teljesen tűnsz felnőttnek az írásodból. De amúgy meg senkinek semmi közze ahhoz hogy te hol kivel mikor mit csinálsz.
2022. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Akkor őt azért zavarja mert csalja az anyámat.

De anyámnak ez miért nem esik le, miért engem támad hogy miért pasizok és vagyok feszt pasikkal meg vagyok be állítva rossznak? Ahelyett hogy meg védene engem az anyám.

2022. jún. 21. 08:39
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Mamid már retteg, hogy elhagyják és "beáll a sorba", ami neki jó..."jó".

Mami is piszkál tehát, nem csak pótpapi..., akkor mind a kettőjükkel ülj le beszélni, ha piszkálnak, le lesznek kaksizva, feléjük se nézel...

2022. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát végülis elég késői gyerekként születtem meg mert anyukám 36évesen szült meg és így emiatt ő 67éves a mostoha apám meg 63éves de a korához képest mivel egész életében válalkozóként dolgozott 40-50évesnek nézz ki és rendszeresen sportol is. Ezzel azt akarom mondani hogy jah anyám félhet hogy az ő korában ha el hagyják őt örökre egyedül marad, csak akkor se engem kéne támadnia hanem a gyerekkének kellene hogy legyen az első és nem a pasit kéne néznie.
2022. jún. 21. 08:48
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

A fix párkapcsolat azért nem jön össze mert a mai pasik, vagy kurvázni járnak


Azért ez vicces annak a nőnek a szájából, akinek csak alkalmi kapcsolatai vannak.

2022. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy alkalmi kapcsolataim lennének, hanem hogy ismerkedem, randizgatok de nem fekszem le velük ...
2022. jún. 21. 08:52
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

9

Ha ezt az öreg is tudja, már érthető sipákolása, de anyucié is;))

Hajt az öreg rád és anyuci tudja csak te nem;)

2022. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!