Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők közt van aki barna bőr...

Szülők közt van aki barna bőr mániás, és zavarja fehér bőrű gyereke?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy az a mániája hogy le kell barnulnia a gyerekének mert jaj hogy néz ki már a sápadt fehér bőrű gyerek.

2022. jún. 23. 09:52
1 2 3
 21/25 Metionin ***** válasza:
93%
Velem inkább random idegenek vagy a helybéli nénikék közölték mindig, hogy jaj de fehér vagyok, napozzak. Ja, majd biztos napallergiával kifekszem, de jó is hólyagosra égni meg hetekig hámlani. Otthon anyám más dolgokkal volt megáldva, az egyenes, világos színű hajam és később a kis mellem zavarta, ő göndör hajat és nagy mellet akart nekem, hát így járt.
2022. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én fehér bőrű vagyok, világ életemben ezzel aláztak családon belül.


Én is megkaptam a kedvencem hogy napozzak meg járjak szoláriumba. Orvos mondta, hogy ne tegyem ha nem akarok bőrrákot. Nyilván az önjelölt orvosok akkor is megmondják, hogy "egy kis napfény kell" meg "annyi nem árt". Ja, csak amennyi nem árt annyitól én nem is barnulok le.


Hozzátenném, ha kimentem fiatalon napozni, akkor apám az egész környék figyelmét felvonta a bégetésével, hogy "nézzétek már, hófehérke" "nézzétek már, visszaveri a napot".


Felnőttként sincs igazán színem. Pedig most aztán minden hétvégén kint vagyok, kirándulok, túrázom, mégis nekem az alap barna szín ami összejön az másnak a téli színe.


Mondjuk én magam is a sötétbarna bőrt nem szeretem, legyen az embernek színe, de sokan úgy néznek ki mint a cigányok.

2022. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem a kedvencem, amikor a könnyen barnuló emberekkel példálóznak.


Kint dolgoztam velük napokat, heteket, mindenkinek tök jó színe lett, én meg amellett, hogy rendre leégtem, maradtam majdnem ugyanolyan fehér. Aztán jön valami okos aki megmondja, hogy mert nem vagyok eleget a napon, nézzem meg őket... :D

2022. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Az ilyen emberek agyrákot kapnának skandináv országokban ahol olyan fehér az emberek hogyha rájuk süt a nap 500 kilométeres körzetben mindenki megvakul
2022. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
#24 Vagy Izlandon 🤣🤣🤣
2022. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!