Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valamit tudnék én tenni az...

Valamit tudnék én tenni az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
A szüleim 0-24 azon vannak, hogy megkereserítsenek.Mikor jó kedvem van kitalálnak valamit, hogy hogyan legyen rossz,meg ha ülök csöndben belém kötnek,provokálnak.Már ezt unom és nem akarom hagyni, hogy elbasszák a gyerekkoromat.Még nagyszülőkhöz is költöztettek engem nem olyan rég,amit élveztem egyébként.Mielőtt írnád nem kamu sztori és nem,nem 14 éves vagyok és 1:1-ig minden igaz. Valaki valami tanácsot tudna adni, hogy mit tehetnék az ügy érdekében,mert már kezd elegem lenni!!!??
2022. jún. 24. 19:25
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ezt apám csinálja elfelejtettem írni!
2022. jún. 24. 19:29
 2/24 A kérdező kommentje:
Meg mindig 0-24 veszekedik mindenkivel csak a bátyámmal nem,és minden szarnak elhord.Most az előbb veszekedés közben (anyámmal veszekedett)hozzám vágta,hogy mikor voltam pszichológusnál,csak kitaláltam, hogy rosszul vagyok,hogy sajnáljanak.Én kifordulok mostmár és kezdek minél jobban az eltűnés vagy a nagyszüleimhez költözés mellett vacilálni.
2022. jún. 24. 19:33
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Mennyi idös vagy, ha "nem 14 éves"?

Ez a megfogalmazás arra utalna számomra, hogy már felnött vagy. Akkor meg a legegyszerübb és legértelmesebb, ogy elköltözöl valahová és megszakítod velük a kapcsolatot, éled a saját életedet!

2022. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
16 vagyok nagyon kevés idő múlva leszek 17.
2022. jún. 24. 19:37
 5/24 A kérdező kommentje:
Sajnos még van 1 évem és 13 napom,hogy hivatalosan is „nagykorú" legyek.
2022. jún. 24. 19:38
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Sok ilyen szülő van.
2022. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Konkrétumokat, ha lehetne! A leírtak alapján mezei tinihisztiről van szó.
2022. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#6

Én nem értem miért találnak ebben örömet.Full jóindulatú vagyok,és nem vagyok diszkriminatív senkivel sem mégis ezt csinálják.

2022. jún. 24. 20:16
 9/24 A kérdező kommentje:

#7


Ma is meglett csinálva a kocsi mert rossz volt.Elmondták miért az de a szüleim azt mondták én vagyok,mert idegbeteg hülyegyerek vagyok.Az álmaimat lenézik.Lenézik ahogyan kinézek.A konkrétumot is mondok.1 hónapja kb mondtam nekik ezt ne csinálják velem mert nem élvezem.Belémköt,és mondtam neki, hogy a karma nagyot fog csattanni,erre ő „rajtad te féreg szarházi".

2022. jún. 24. 20:20
 10/24 anonim ***** válasza:
7%
Iskolaváltás, kollégium. Ha nem tinihiszti, akkor szeptemberben már koleszban lehetsz.
2022. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!