Min változtassak?

Figyelt kérdés
A szüleim konkrétan utálnak, van egy öcsém nálunk ő a kedvenc. Versenyekre jár, kitűnő tanuló és ezért mindent megadnak neki. 18/L vagyok de nekem még azt is megakarják szabni hogy milyen ruhát vegyek fel. Majdnem mindennap megkapom hogy én csak eszek és alszom, és hogy úgy nézek ki a ruháimba mint egy túlárazott szaloncukor. A saját szüleim nem támogatnak semmibe, nem éreztetik velem hogy szeretnének sem azt hogy fontos lennék. Még a barátaimmal sem engedik hogy találkozzak sőt nem is dolgozhatok mert hogy nyáron inkább nekik segítsek otthon. Esetleg van valakinek valamilyen tanácsa?
2022. jún. 29. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Tettél valamit, hogy ez így legyen? Például kimaradsz a suliból, tiszteletlen vagy, hazudsz? Ha igen, akkor sem érdemled ezt a viselkedést, de akkor érthető, miért nem adnak meg mindent.
2022. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Ideje gondolkodni a különköltözésen, nem fog menni holnap de lehet rá tervezni.
2022. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, szó szerint egy napot se hiányoztam a suliból mert inkább mentem betegen suliba mint sem hogy haza kelljen mennem, mivel ha hazajöttem volna akkor az lett volna hogy annyira nem is vagyok beteg és simán elküldtek volna ígyis úgyis. Tisztelelten sem vagyok mégis csak felneveltek stb. és hazudni sem szoktam nekik, ők mindezek ellenére ilyenek velem.
2022. jún. 29. 20:06
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 Kolis vagyok, 1 év és egyetemre megyek szintén nem a közelbe leszek, csak a kérdés hogy addig mit tegyek mert ha ez lesz itthon egész nyáron akkor én becsavarodok
2022. jún. 29. 20:08
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Kamu.
2022. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Köszi annak, aki lepontozta a válaszokat!

Első vagyok! Akkor ne is derítsd ki, mi a baj mert nem fogod megtudni. Próbálj minél előbb elköltözni, a magad lábára állni.

2022. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Okes köszi a segítséget
2022. jún. 29. 20:52
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Ha kolis vagy és leszel is ne gondold túl az egészet. Majd meg lesz az igazi jó kapcsolat a szuleiddel amikor megvan az a bizonyos távolság
2022. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
Te lány vagy, még szép, hogy megszabják neked, hogyan öltözködélj, épp elég k*rvás kinézetű csaj van, nem kell több, elhiheted.
2022. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Öltözködj*
2022. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!