Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha lemondtak rólam a szüleim,...

Ha lemondtak rólam a szüleim, azt hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 13:22
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Mellette keresztanyukamtól is kérdeztem róluk. Azt mondta, hogy semmivel nem dicsekednek rólam, mintha nem is léteznék, vagy szégyellnének. Azt mondta minden sikeremet tőlem tudják.
2022. júl. 7. 23:46
 22/28 Katona Dius ***** válasza:
59%
Azért két évvel idősebb nálad,így nem mondanám venembernek.
2022. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Az az igazsag, hogy nővérem meg batyam otthon laknak, szerintem a puszta irigyseg miatt tele beszélték a fejüket.
2022. júl. 7. 23:47
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekik a 27 éves vénember? :O Hol élnek ezek? Így leírás alapján brutál alpári senkiknek tűnnek, hagyd őket veszni a francba!
2022. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hagyni kellene őket, de nem megy, mert még mindig egy nagy senkinek tartanak, és hiába érek el sikereket, azokat ők nem ismerik el. Bennem van a bizonyítási vágy, amit az évek alatt sikerült összehoznom.
2022. júl. 7. 23:57
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
25.: Megértelek, és bár másképp, de ismerős helyzet, de hidd el, olyan szekér után sose fuss, ami nem vesz fel! Ők röhögnek rajtad, te meg tönkremész bele...
2022. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem adtál okot a sértődésre, akkor csak az lehet, hogy ellened fordították őket.

Te tényleg ezeknek az embereknek akarsz megfelelni? Akikben annyi gerinc sincs, hogy elmondják a veled való problémáikat?

Ha a gyerekükként ennyit nem érsz nekik, akkor te is kezeld így őket.

Az idő úgyis téged fog igazolni. Figyeld majd meg, hogy amikor szüleidnek szükségük lesz segítségre, akkor nem a másik két gyereknél fognak segítségért könyörögni (mert le se fogják szarni őket), hanem nálad, akkor rögtön a gyerekük leszel.

2022. júl. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyanús nekem ez az ok... (a kitagadásra). Valami más is van még és nem hiszem, hogy ezt nem mondták el Neked. Talán a fiútól tiltottak és nem fogadtad el az indokolásukat?
2022. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!