Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám le köpöt mert egy...

Anyám le köpöt mert egy bántalmazó szülö de sajnos elköltözni nem tudok ilyen ingatlan árak miatt főleg most aki hasonlo helyzetben van mitt csinál hogy, legaláb ki birja az ilyen emberel az élettet?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Van munkád?
2022. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy???

Mi volt az előzménye a leköpésnek?

2022. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Bocsánat, hogy nem a kérdésre adok választ, de... ember, ilyen rossz helyesírást (vagyis hiányát) még nem láttam! Le köpött - leköpött, szülö - szülő, hasonlo - hasonló, mitt - mit, legaláb - legalább, ki birja - kibírja, emberel - emberrel, élettet - életet.


Kérdésedre: Szerezz munkát, dolgozz, spórolj, majd vegyél ki egy szobát. Addig tudsz félretenni, hogy kivegyél lakást, amiben egyedül élsz. Nem mondom, hogy leányálom lesz, de addig sem kell anyáddal egy lakásban élned. De amúgy megjegyzem, undorító húzás leköpni valakit, nem normális dolog, de ha "csak" ezt csinálta (és egyszer), ettől nem lesz bántalmazó, inkább egy viselkedni és kommunikálni nem tudó gyökér.


Mit csinálni mit lehetne, kibírni. Ennél jobb szó nincs. Amíg nem tudsz költözni, de esetleg rajta vagy ügyön, egyebet nem tudsz csinálni, mint kibírni a hülyeségeit, a jelenlétét, mert megváltoztatni nem fogod tudni.

2022. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
3: igazad van, én erősen visszafogtam magam az előbb, hogy ne tegyek megjegyzést... ;-)
2022. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Van fizetésem de felét el vesszi az indok mert ö hozott a világra.Igy nem tudom van értelme bejárni dolgozni mert nem költhetem meg rakhatom fére a pénzem.A lakás fele az enyém mert apám meghalt ezért nem tud ki rakni de elköltözni esélytelen ilyen árakkal főleg most jönnek a rezsivel is.Van egy féltestvérem minden pénzt ami apámé volt és nevemen volt rá költöt lakást is vett neki ekkor még kiskoru voltam és nem láttam milyen is valojában.
2022. júl. 20. 13:42
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel dolgozol, a felét úgy add bele, hogy te is ott laksz, és már van kereseted, tudsz beleadni. Jogos, főleg akkor, ha keveset keres. Még inkább, hogy hamarosan sokkal többe kerül a fennmaradás.


A felét ne költsd el, hanem rakd el. Akármilyen kevés, abból is lehet egy lakásra elég, ha szépen gyűjtögeted. Úgy meg nem olyan vészes, ha egy szobát veszel ki, mert eloszlanak a költségek, minél többen laktok a lakásban.

2022. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet, vagy yolan munka ahol adnak szallast.
2022. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy féltestvérem minden pénzt ami apámé volt és nevemen volt rá költöt lakást is vett neki ekkor még kiskoru voltam és nem láttam milyen is valojában."

Itt azért bukik a sztori. Nincs az a gyámügyes, aki hagyná, hogy egy kiskorú vagyonával a gondviselő így bánjon.

Ismerőséknél sajnos meghalt az apuka (oké ez nem ma volt, hanem tizen-sok-éve), ott az anyukának még a gyerek cipőjéről is számlát kellett vinnie a gyámügyhöz, ha azt a gyermeknek járó árvasági juttatásból vagy az örökségéből szerette volna kifizetni. Nemhogy egy házat vett volna a másik gyereknek belőle.

2022. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, amit a #8 ír!
2022. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azt mondták velem a bankba hogy, apám temetésére kel a pénz ezek után sajnos már az emberekben se bizok mert ezt csinálta velem a saját családom.
2022. júl. 20. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!