Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon a legtöbb szülő kényszer...

Vajon a legtöbb szülő kényszeríti oltásra gyerekeit szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 22:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%
Mert a 13 éves nem tudja eldönteni, hogy kell e neki a HPV oltás, és az 5 éves nem tudja h mire kell a covid oltás, és a csecsemő nem is tud magáról es a szulei a legjobb tudásuk szrint megadnak neki mindent amit lehet és a 3 éves nem dönthet a jövőjeről így és nyilván nem akar pl bárányhimlős lenni........
2022. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
97%

Persze, mert egy gyerek mindenben tud felelősség teljesen dönteni és megérteni a helyzeteket. Azért kiskorú, mert még nem képes rá.


"Lehet Vannak olyan szülők lehet nem kérdezi meg gyerekeit!"


Naná! Majd a 10 éves fogja eldönteni szerinted? Vicces vagy.

2022. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
68%
jaj, hát a covid-droidok sosem alszanak, remélem az éjszakai műszakra kaptok pótlékot :D
2022. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
96%

A 4 éves lányom számos oltást kapott (akár a többi kortársa), egyszer se kértek ki a véleményét... Nyilván szar szülő vagyok.


Ha meg a covid oltáson pörögsz: eltelt egy év amióta a fél világot beoltották. Azóta láthattuk, hogy se az oltottak se az oltatlanok nem kezdtek el tömegesen kipusztulni, úgyhogy ideje továbblépni.

2022. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Aha jó ötlet majd megkérdezem a két naposomat hogy beadassam e neki a BCG oltást...de nem tudom mit fogok csinálni ha nem válaszol...
2022. júl. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
37%
12es ennyi erővel a Fidesz szavazók arcára is kíváncsi vagy mikor rájönnek hogy halálra ítélték a szeretteiket a szavazatukkal?:-D
2022. júl. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
80%
#12: Úgy érted, amikor a szerettük halálos ágya mellett vannak, aki olyasmi miatt fog meghalni, amit egy oltással elkerülhetett volna?
2022. júl. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kényszeríti, hiszen 18 éves kora alatt ő dönt helyette.
2022. júl. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Andizsuzsi ***** válasza:
72%

A kérdező valószínűleg a covid oltásra gondol. Hogy ez miért olyan, mint a Tudjukki, hogy ki sem lehet mondani, nem tudom.


14 év alatti gyereknél én nem kérném ki a hozzájárulását (nyilván, ha elég érett hozzá, akkor meghallgatnám az esetleges ellenvéleményét, de én döntenék). A fölött közösen hoznánk meg a döntést.

2022. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
97%

Valóban nem kérdeztem meg őket a Covid-oltásról, pedig már nem voltak csecsemők. Ez nem olyan dolog, amiben ők dönthetnének. De fel se merült, teljesen természetes volt nekik. Arról sem tartok közvélemény-kutatást, hogy menjenek-e iskolába.

Nevezheted kényszerítésnek, de mivel olyan felnőttekkel vannak körülvéve, akik mind oltottak, sőt, a barátaik jó része is az, nekik ez így volt magától értetődő.

2022. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!