Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon a legtöbb szülő kényszer...

Vajon a legtöbb szülő kényszeríti oltásra gyerekeit szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 22:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a gyereknek sem tudása, sem tapasztalata nincs a döntéshez, szerinted mennyire lenne jó ötlet rábízni?
2022. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
87%
Tudom én, hogy a "Tuggyukmelyik" oltásra gondolsz, de az nem zavar, hogy 10 fölötti kötelező oltás van 14 éves korig?
2022. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ sztm hány éves.?
2022. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja, rá kell bízni a gyerekre.. Volt itt az oldalon olyan 16 éves, aki itt dühöngött hogy lecarja ha fáj, őt nem műtik vakbéllel, mert fél....
2022. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
7%

Szülő vagyok, bár már rég felnőtt a gyermekem. Azonban, ha még nem lenne felnőtt, akkor is közösen vitatnánk meg.

Ha a cividról van szó, nos ez nem olyan, mint egy gyermekkori kötelező oltás (bár azokkal is vannak némi kétségeim).

Én mindent szeretek több oldalrol megnézni, kritikusan végiggoldolni, nem bedőlni a reklámoknak. Erre neveltem a gyermekem is. Valamint arra, hogy ő is képes legyen önállóan, felelősségteljesen dönteni. Neki is legyen saját akarata.

Nos, mi nem kértünk az oltásból. Hiába az oltás, nem ad száz százalékos védettséget, az összetétele, hosszútávú hatásai azonban teljesen bizonytalanok. Tehát oltással is kb ugyanott vagyunk, csak még pluszban félhetünk az esetleges mellékhatásoktol is. Hála istennek, baj nélkül tuljutottunk a covidon.

Vejemre két oltást rákényszerített a mocsok munkáltató, azóta is aggódom miatta.

2022. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó: többre menne a gyerek ha taníttatnád, nem a saját tudatlanságodat erőltetnéd rád.

Talán akkor maga is felérné ésszel, hogy az oltás szövődményének minimális esély van, míg a covid szövődmény 99%-ig borítékolható.

2022. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
64%

"Én mindent szeretek több oldalrol megnézni, kritikusan végiggoldolni, nem bedőlni a reklámoknak."

Úgyhogy gondosan elolvastad a Mindenegyben blogot és Gődény doktor írásait, ugye? :)))

2022. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
70%

08:49-es:


"Hiába az oltás, nem ad száz százalékos védettséget," --- nincs olyan oltás, amelyik 100% védelmet adna, ezt jobb ha tudod

"az összetétele, hosszútávú hatásai azonban teljesen bizonytalanok" --- az összetételeit lehet tudni, a hosszú távú hatásairól pedig annyit, hogy életszerűtlen, hogy az oltás beadása után 10-15 évvel történjen bármi, ami összeköthető vele

"Tehát oltással is kb ugyanott vagyunk," --- ez tényszerűen nem igaz

"csak még pluszban félhetünk az esetleges mellékhatásoktol is." --- akkor ne féljetek

"Hála istennek, baj nélkül tuljutottunk a covidon." --- ennek örülök

2022. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
19%
Majd ha a génmódosított mosléktól vérrögöt kap és meghal a gyerek, akkor is legyetek büszkék, hogy eldöntöttétek felelősen helyette. Hiszen a vakcina jó, megmondta a tv is, meg a doktor.
2022. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
86%
Több eséllyel lesz baja a gyerekednek a hulladék energiaitaltól, mint az oltástól, csak mondom.
2022. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!