Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukák nektek erről mi a...

Apukák nektek erről mi a véleményetek? Nálatok ez megszokott?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, Állt.isk kori barátság. A barátomnak van egy 6 éves kisfia. Baráti, rokoni társasággal nyársaltunk, és ugye ránk esteledett beszélgettünk, iszogattunk. A kis fiú is fenn maradhatott, majd mondom elmegyek pisilni (nem mentem be a mosdóba csak a hátsó kertbe egy eldugott részhez) mondja a barátom jön Ő is ( nálunk ezzel sosem volt probléma nem vagyunk szégyenlősek) viszont most jön a számomra furcsa dolog, utánunk jött a kis fia is és Ő is pisilt, nekem kellemetlen volt egy kis gyerek előtt (meztelen p.ccsel) mondja az apja, hogy nem baj ha látja neki is ilyen van. Nekem nincsen gyerekem, és nem tudom hol a határ. Nem nudisták vagy ilyesmi, de ez nem furcsa egy kicsit. Azóta kellemetlenül érzem magam, másnál is van ilyen?

2022. júl. 23. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az a leggázabb a sztoriban, hogy nem bírtatok bemenni a mosdóig..
2022. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Na igen, az igénytelenség netovábbja a kertben vizelni....
2022. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Most arra gondolsz hogy az apja lehetséges hogy azt szokta csinálni a gyerekével?
2022. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok apuka, de az én családomban (párom és a fiam esetében) ez normális lenne.

Az lett volna talán kényelmetlen, ha közben a kisfiú bámulja a te szerszámod, dehát minek bámulná, számára teljesen megszokott dolog, neki is van.

2022. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Ebben semmi extra nincs.
2022. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Ez az egész sztori gáz, de miattad, nem a kisfiú miatt.


Tényleg nem lehet felnőttként elmenni a WC-ig?

2022. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Szarni is a kertben szoktatok?
2022. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Alapban nem értem, hogy miért hugyozod össze a kertedet, kb. 10 méterre a vécétől, de ez legyen a te dolgod!

Utána következik, hogyha zavart a gyerek jelenléte, akkor miért nem fordultál el???

2022. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Pedofil
2022. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem volt ott egy nő, hogy bezavart volna mindhármótokat a mosdóba? Vagy a nők is ilyen igénytelenek felétek? :D
2022. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!