Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy 14 éves lány...

Szerintetek egy 14 éves lány és a nagymama tanul vele nem kellene már egyedül tanulnia?általános iskoláról van szó.a.gyerek egészséges teljes értékű gyerek nincs semmi tanulási gondja.

Figyelt kérdés
Nem annyira könnyű feltenni s kérdéseket mert több lenne a részlet.

#tanulás #egyedül #általános iskola #nagymama #Teljes értékű gyerek #Gond baj
2022. júl. 25. 01:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, pl matekot később sem ciki.
2022. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Max matekot, de azért önállósodnia kell.
2022. júl. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Hallottam egy történetet, hogy egy gyerek mindig az anyjával tanult, aztán 7.-Ben már nem volt erre lehetőség és majdnem megbukott a gyerek.
2022. júl. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Szépen fokozatosan le kell erről szokni
2022. júl. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező! Elsősorban minden rosszandék nélkül szeretném megjegyezni, hogy legközelebb, ha kérdést írsz ki, akkor figyelj oda a helyesírásra. Másodsorban, csak, hogy a kérdéshez is hozzászóljak: ez nagyon sok tényezőtől függ, hogy kell-e tanulni egy ilyen korú diákkal, vagy sem. Ha a gyerek hajlamos a lustaságra, akkor rá kell nézni a körmére. Persze ezt nem úgy értem, hogy minden percben ott kell ülni a gyerek mellett, de mondjuk a tanulás után felmondhatja az anyagot a nagymamának, aki segíthat azokban a részekben, amit nem tud, vagy esetleg nem ért.
2022. júl. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Ha a szóközeire gondolsz, az nem véletlen olyan :)
2022. júl. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Nyári szünet van, lehet korrepetálni kell a kislányt, mert megbukott valamiből.
2022. júl. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Csak van gondja ha tanulni kell vele. Amúgy ez az én mamámnak is szokása volt, ez is egyfajta gondoskodás: szerettem tanulni vele, szerettem neki felolvasni az aznapi irodalom-anyagot. sose volt gondom se a hangos, se az értő olvasással.
2022. júl. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 NTBS ***** válasza:
94%
Ez egyénfüggő.
2022. júl. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2022. júl. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!