Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyugtassam meg anyumat,...

Hogy nyugtassam meg anyumat, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Pàrommal összeköltöztünk. Nekem van sajàt keresetem, meg pàromnak is. Viszont a pènz kezelèse egy picit fura lehet, de ez nekem így pont jó. Tehàt a bankkàrtyàm pàromnàl van. Ezt anyum megtudta, utàna nèzet neten, ès talàlt egy cikket, hogy "anyagilag kisemmiz" ès ez miatt nem merem majd otthagyni, ha esetleg olyan lenne. Ès hogy nincsen pènzem, meg stb. De elmondtam neki, hogy ez nem így van. Legrosszabb esetben este hazaèr, együtt vacsoràzunk. Ès elmondom neki, hogy mi kell màsnapra nekem. Pl: holnap estère kellene fogkrèm, tusfürdő, vagy ruhàt vennèk, stb.. Reggel felkell, megnèzni a pènztàrcàmat, hogy menyi van nàllam, ès beletesz amennyi kell... Pl 10-est, 20-ast, vagy megkèrdezi menyi kell, ès szó nèlkül reggel ad. Illetve a szekrènyben 30 ezer forint, ami arra van, ha kell akkor bàrmikor hozzànyúlhatok, annyi hogy szólnom kell neki hogy kivettem X ft ot, de csak azèrt, mert akkor visszapótolja, hogy legyen. De anyum ezt nem èrti meg, hogy van pènzem... Mit mondhatnèk neki, hogy ne fèljen...
2022. júl. 25. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/368 anonim ***** válasza:
97%
de miért van a TE kártyád a párodnál???
2022. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/368 anonim ***** válasza:
96%

... és egyáltalán minek a készpénzezés, ha ott a kártya...??


Nem értem!

2022. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/368 anonim ***** válasza:
96%
SOHA, semmilyen indok miatt nem adjuk át a bankkártyánkat SENKINEK. Neked meg kérned kell pénzt, meg beszámolni róla, hogy mire költesz... Agyalágyult vagy? Vagy gondnokság alatt állsz ? Nagy baj van nálad fejben. De tudod mit? Tegyél próbát: kérd vissza a kártyádat és ne számolj be a költekezéseidről. Nézd meg, mit reagál!!! És ha van egy pici eszed, szakitani fogsz.
2022. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/368 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy ne nyugtasd, mert nincs semmi se rendben. A penzkezelesetek nem fura, hanem egyoldalu, es mellesleg illegalis.


Mivel indokolta a 'parod', hogy a te bankkartyad is nala legyen? Es szerinted rendben van, hogy a sajat penzedet kulon el kell kerni tole, aztan ha uri kedve ugy tartja, ad is belole?

2022. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/368 A kérdező kommentje:

Ha szeretnèd ma viszakèrem a kàrtyàmat, valami indokkal. Megírom a vàlaszàt.

Az az indok, hogy el kell valamit intèznem, ès kell a kàrtya megfelelő neked?

2022. júl. 25. 11:48
 6/368 anonim ***** válasza:
89%
Mióta vagytok együtt pároddal? Tart olyan régóta, hogy megbízhatsz benne? Én a férjemmel 7 éve vagyunk együtt, simán odaadnám neki a kártyám, oda is szoktam, ha úgy van. Ezzel így szerintem semmi gond, de nyilván sok dologtól függ, hogy mennyire ésszerű odaadni a másiknak a kártyánkat, köztük pl. attól is, mióta vagytok együtt, mennyire ismered jól őt.
2022. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/368 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem megfelelo. A te kartyaddal csakis TE intezhetsz el barmit, o nem. Semmifele kamu duma nem indokolhatja h. a te kartyadat hasznalja, kiveve ha le akar huzni vagy valami illegalisra keszul.
2022. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/368 anonim ***** válasza:
97%
Ha pedig teljes a bizalom, akkor esetleg társkártyát csináltathatsz neki.
2022. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/368 A kérdező kommentje:

Hogy mi volt az indoka?

Egyszerű... Mert közös hàztartàs... Most 40-50 nèl tøbb mièrt lenne nàllam? Mi az a szitu, ahol ennèl több kell, hogy legyen nàllam?

Ha úri kedve szerint lenne, akkor mièrt van otthon olyan pènz ami összessègèben nem kell...

2022. júl. 25. 11:55
 10/368 anonim ***** válasza:
97%
Én most tiltanám le és csináltatnék újat!
2022. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!