Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyugtassam meg anyumat,...

Hogy nyugtassam meg anyumat, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Pàrommal összeköltöztünk. Nekem van sajàt keresetem, meg pàromnak is. Viszont a pènz kezelèse egy picit fura lehet, de ez nekem így pont jó. Tehàt a bankkàrtyàm pàromnàl van. Ezt anyum megtudta, utàna nèzet neten, ès talàlt egy cikket, hogy "anyagilag kisemmiz" ès ez miatt nem merem majd otthagyni, ha esetleg olyan lenne. Ès hogy nincsen pènzem, meg stb. De elmondtam neki, hogy ez nem így van. Legrosszabb esetben este hazaèr, együtt vacsoràzunk. Ès elmondom neki, hogy mi kell màsnapra nekem. Pl: holnap estère kellene fogkrèm, tusfürdő, vagy ruhàt vennèk, stb.. Reggel felkell, megnèzni a pènztàrcàmat, hogy menyi van nàllam, ès beletesz amennyi kell... Pl 10-est, 20-ast, vagy megkèrdezi menyi kell, ès szó nèlkül reggel ad. Illetve a szekrènyben 30 ezer forint, ami arra van, ha kell akkor bàrmikor hozzànyúlhatok, annyi hogy szólnom kell neki hogy kivettem X ft ot, de csak azèrt, mert akkor visszapótolja, hogy legyen. De anyum ezt nem èrti meg, hogy van pènzem... Mit mondhatnèk neki, hogy ne fèljen...
2022. júl. 25. 11:36
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/368 anonim ***** válasza:
100%

Értem akkor tárold sajátmagadnál a kártyát és probléma megoldva.

Párod pénze lesz elsőként elköltve blablabla stb, akkor mi szüksége hogy mindig, a nap 24 órájában nála legyen, meg egyébként is?

Neked nem kell a kártya, tudsz fizetni anélkül, értem hogy adott a technika hozzá, de akkor párodnak mi szüksége hogy magával hordja egész hónapban, mindig, örökösen?

2022. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/368 anonim ***** válasza:
93%

KÉRDEZŐ, FEJEZD BE A HAZUDOZÁST!


Ezt írtad délután négykor "Okè... Elköltøm a 180 at... Valami kell kèrnem kell... Ha elfelejtek kèrni... Nem tudom megvenni.... Doppergès.... Így meg igen... Tàdà...." - később már azt írtad, hogy 100 ezer marad a számládon. Mi a bajod neked?

2022. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/368 anonim ***** válasza:
100%
185: fogadásból el kell tolni a kérdést a 200 kommentig... :-D
2022. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/368 anonim ***** válasza:
100%
Énekeljünk valamit?
2022. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/368 A kérdező kommentje:
185: előtte 1 db kommentel (ha jól elmlèkszem, az a komment ami dobvergèst kèrt) ha elköltenèm a 180 at akkor is kellene kèrnem a pàromtól pènzt...
2022. júl. 25. 19:40
 186/368 A kérdező kommentje:

"Mièrt, annak mi az előnye ha nàllam van... Ugyan annyit tudnèk vele kezdeni, ès ugyan úgy tőle kèrnèk. Annyi hogy hó vègèn ő kèrne tőllem..."



Áá, pörögnek a fogaskerekek :D Az az előnye életem, hogy ha nálad lenne, akkor -dobpergés- nem kellene tőle kérned. Ba dumm ts.

161 es komment...


" És ha így kevés a keret,ő meg olyan jó fej, hogy ad, akkor ezután kérsz tőle.



Eskü nem értem én ezt a logisztikát nálatok"

2022. júl. 25. 19:42
 187/368 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ott van, belinkeltem szó szerint amit írtál! Te vagy egy troll vagy, vagy nem vagy százas!


186! Igen, úgy fest XD


187! Oké, mit?

2022. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/368 A kérdező kommentje:

Egyetlen egy dolgot nem fogtok fel, nem fogadjàtok el: nekem ez így teljesen rendben van. Nem zavar, hogy tőle kèrek nap mint nap, nem zavar, hogy anyi van nàlam, amenyi van...


Mivel ezt nem fogadjàtok el, ezèrt húzàtok el a kommentet. Meg akartok győzni, hogy ez nem jó. Okè, nektek ez nem lenne jó, a ti èletetekben, a kapcsolatotokba nem fèrne bele... Èn ezt elfogadom, hogy nektek ez nem jó... De akkor mièrt írtok? Jöjjön 2 db komment hogy anyàdnak mond azt hogy....

Èn nem szóllak meg titeket, mièrt bankàrtyàn tàroljàtok a pènzeteket, mièrt a fèrfi pènzèn fizeted a szàmlàt, a nőèn meg a kajàt.... Mert nektek ez jött be, ez műkødik nàllatok. Nàllunk egyenlőre ez műkødik. Ha nem lesz jó, akkor megpróbàlunk màst, ha nem jó akkor vàltoztatunk... Nem 6 ève költöztünk össze... Lehet fèl èv múlva ez nem működik, akkor majd megnèzzük mi nem jó...

2022. júl. 25. 19:56
 189/368 A kérdező kommentje:
*mièrt 2 bankàrzyàn...
2022. júl. 25. 19:58
 190/368 anonim ***** válasza:
95%
" Egyetlen egy dolgot nem fogtok fel, nem fogadjàtok el: nekem ez így teljesen rendben van. Nem zavar, hogy tőle kèrek nap mint nap, nem zavar, hogy anyi van nàlam, amenyi van..." - akkor mi a francért győzködsz minket? Erre válaszolj már! Egy vicc vagy.. szánalmas. Menj és inkább olvass könyveket, akkor hasznosat teszel!
2022. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!