Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyugtassam meg anyumat,...

Hogy nyugtassam meg anyumat, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Pàrommal összeköltöztünk. Nekem van sajàt keresetem, meg pàromnak is. Viszont a pènz kezelèse egy picit fura lehet, de ez nekem így pont jó. Tehàt a bankkàrtyàm pàromnàl van. Ezt anyum megtudta, utàna nèzet neten, ès talàlt egy cikket, hogy "anyagilag kisemmiz" ès ez miatt nem merem majd otthagyni, ha esetleg olyan lenne. Ès hogy nincsen pènzem, meg stb. De elmondtam neki, hogy ez nem így van. Legrosszabb esetben este hazaèr, együtt vacsoràzunk. Ès elmondom neki, hogy mi kell màsnapra nekem. Pl: holnap estère kellene fogkrèm, tusfürdő, vagy ruhàt vennèk, stb.. Reggel felkell, megnèzni a pènztàrcàmat, hogy menyi van nàllam, ès beletesz amennyi kell... Pl 10-est, 20-ast, vagy megkèrdezi menyi kell, ès szó nèlkül reggel ad. Illetve a szekrènyben 30 ezer forint, ami arra van, ha kell akkor bàrmikor hozzànyúlhatok, annyi hogy szólnom kell neki hogy kivettem X ft ot, de csak azèrt, mert akkor visszapótolja, hogy legyen. De anyum ezt nem èrti meg, hogy van pènzem... Mit mondhatnèk neki, hogy ne fèljen...
2022. júl. 25. 11:36
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/368 anonim ***** válasza:
100%

"Mellesleg olyan szépen, fokozatosan szokták ezt a folyamatot végigvinni az ilyen pasik, hogy észre sem veszed majd, mi történik veled. "


Bizony-bizoyn...... A lassan fövő béka esete...


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..

2022. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/368 A kérdező kommentje:

268# mert nem 4 hónap alatt alakult ki ez, nem az öszeköltõzès eelőtti 1 hètben alakult ki az. Hanem az elmúlt 6 èv alapjàn. Mert az elmúlt 6 èvben, làttam èreztem, hogy ő mit ad bele ebbe a kapcsolatba. Nem írom le a 6 èvet... 6 èv alapjàn, meghoztam egy döntèst. Ami mind a kèt embernek jó lehet. Nem azt mondom hogy a lehető legjobb döntèst hoztam. Azt mondom, hogy az a döntès amit 6 èv alapjàn hoztam, az elmúlt 4 hónapban anyagilg működöt, pàrkapcsolati szemszögből jó. 4 hónapra, nem a következő 10 èvre. Csinàlhatjuk azt amit ti is. Lehet, jobb lenne az èletünk. De minden esetben. Lehet rosszabb lenne. Garantàlni nem fogod, hogy nekünk jó lesz. Csak onnan fogjuk tudni, hogy az jobb amit ti mondtok, ha azt kipróbàljuk. A pundig próbàlja az evès.... Ezt a csoki puding... Most ezt eszük, majd rgyszer kipróbàljuk a vaníliàt, meg az epret is...


Nem fogok itt senkit se szapulni itt, nem ismerem egyikőtöket se, elolvasom, 1-2 kivètellel elfogadom.... Azt hogy vissza fele ez nincs meg...

2022. júl. 26. 11:18
 273/368 anonim ***** válasza:
100%

274: és akkor miért nem mondod ezt így el Anyádnak...????


Mi akadályoz benne?

Miért ismeretlen emberektől várod a megoldást a problémádra?

2022. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/368 anonim ***** válasza:
100%
Egy év múlva majd arról írsz ki kérdést, hogy a párod magánál tartja a telefonodat és a lakáskulcsodat is, de anyádnak ez nem tetszik, hogy győzd meg arról, hogy mindez teljesen rendben van.
2022. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/368 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, jobb lenne az èletünk. De minden esetben. Lehet rosszabb lenne."

Öregem, mégis hogy a fenébe lenne rosszabb az életed attól, hogy magadnál tartod a saját bankkártyádat?

Gondolj bele: nem lennél függő helyzetben, nem lennél alárendelt pozícióban, nem lenne benne kockázat.

A költségeket pont ugyanannyi vagy épp kevesebb idő ráfordításával számon tudnátok tartani.

Hátránya akkor lenne, ha tényleg gyámság alatt állsz vagy notórius költekező vagy.

2022. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/368 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor mi a probléma? Mondd anyádnak azt, hogy most a csokipuding-szakaszban van a kapcsolatotok, de ha ezt eluntátok, kipróbáljátok az epreset. Probléma megoldva.
2022. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/368 A kérdező kommentje:
Minden èrvet biztosan ismerek? Nem. Mièrt? Mert jutot eszünkbe. Se nekem, se pàromnak. Minden èrvünk helyes biztosan? Nem. Mièrt? Mert tèvedhetünk. Ès anyàmnàlnàl, mint nàllatok van mègegy. A meggyőződès, valami helyessègèről, vagy helytelensègèről.anyàm olvasott egy cikket... Jaj a net nem tèved! Adja isten mèg egyet is èrtek. De egy ilyen embert meggyőzni nehèz. Megmutathatom neki a pènzt, meg hogy hogy tudok fizetni. Abból indul ki hogy nincs kàrtya, alàrendelt szerep, vissza èl a màsik, ès ez rosz. Ő belelàtja hogy visszaèl a helyzettel, ti is, mindanyian. Ezèrt azt mondjàtok, hogy rosz. De èn vagyok ebben a helyzetben, èn èrzem azt hogy visszaèl e vele vagy sem. Ès úgy èrzem, úgy làtom, tetteiből, hozzààllàsàból stb, hogy nem èl vissza, ès jelenleg nem is fog. Mi lesz 5-10 èv múlva? Nem tudom... Ti tudjàtok? Felmeritek rà tenni mindent? Mert èn nem... Nem tudom, hogy ez jó lesz e akkor vagy sem, hibàs e a döntès vagy sem... De az èn döntèsem, ha nem lesz jó az az èn keresztem lesz...
2022. júl. 26. 11:44
 278/368 anonim ***** válasza:
100%
Miért használsz fordított ékezeteket? Külföldről írsz?
2022. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/368 A kérdező kommentje:
272# ti kèrdeztètek mi lenne ha...
2022. júl. 26. 11:46
 280/368 A kérdező kommentje:
Mert èn àtlagban jobra húzom zom az újjam, arra meg ez az ékezet van.... Van mikor a màsik irànyba. Az ö nèl rövidet húzok akko ø lesz ő nèl pedig {. Nem olvasom àt amit írok, ezèrt van benne sok hiba. Illetve a megfogalmazàs is ezèrt gyenge.... Nincs mèg megszokva a telefon, de angol maga a billentyű beàllítàs.
2022. júl. 26. 11:52
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!