Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyugtassam meg anyumat,...

Hogy nyugtassam meg anyumat, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Pàrommal összeköltöztünk. Nekem van sajàt keresetem, meg pàromnak is. Viszont a pènz kezelèse egy picit fura lehet, de ez nekem így pont jó. Tehàt a bankkàrtyàm pàromnàl van. Ezt anyum megtudta, utàna nèzet neten, ès talàlt egy cikket, hogy "anyagilag kisemmiz" ès ez miatt nem merem majd otthagyni, ha esetleg olyan lenne. Ès hogy nincsen pènzem, meg stb. De elmondtam neki, hogy ez nem így van. Legrosszabb esetben este hazaèr, együtt vacsoràzunk. Ès elmondom neki, hogy mi kell màsnapra nekem. Pl: holnap estère kellene fogkrèm, tusfürdő, vagy ruhàt vennèk, stb.. Reggel felkell, megnèzni a pènztàrcàmat, hogy menyi van nàllam, ès beletesz amennyi kell... Pl 10-est, 20-ast, vagy megkèrdezi menyi kell, ès szó nèlkül reggel ad. Illetve a szekrènyben 30 ezer forint, ami arra van, ha kell akkor bàrmikor hozzànyúlhatok, annyi hogy szólnom kell neki hogy kivettem X ft ot, de csak azèrt, mert akkor visszapótolja, hogy legyen. De anyum ezt nem èrti meg, hogy van pènzem... Mit mondhatnèk neki, hogy ne fèljen...
2022. júl. 25. 11:36
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/368 A kérdező kommentje:
274# nem megoldàst vàrok... Ahoz, hogy megnyugtassam èrvek kellenek.... Olyan èrvek, amik akkor ott szemèlyesen nem jutottak eszembe. Pozitív èrvek. Ha ezt elmondanàm anyumnak, amit leírtatok, megnyugtatnà? Persze ehhez az kell, hogy elfogadjàtok az àllàspontot "ez így jó" ezèrtmaga a kèrdèsre èrdemleges vàlaszt nem kaptam... A nem tudod megnyugtatni anyàdat kivètel...
2022. júl. 26. 11:56
 282/368 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy elég borzalmas a fogalmazásod is.... Magyarországi magyar vagy?


Ez a "nincs megszokva", meg "lett eldöntve" és hasonlók szörnyű tanulatlanságról tesznek tanúságot....

2022. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/368 anonim ***** válasza:
100%

Valóban a te döntésed,és te fogod meginni a levét, ha ez a döntés rossznak bizonyul. De ez nagyon gyakori, hogy egészségtelen párkapcsolatban élő ember szent meggyőződéssel állítja, hogy ezt ő választotta, neki ez így jó, és hozza sorra az érveket.

Nyilván az ember agya próbálja igazolni a saját f@szságát, így működünk.


Reméljük neked valóban nem származik ebből károd.

2022. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/368 A kérdező kommentje:
278# ezèrt se húzom fel magam. A vita erre mèg jó is.. Mert közben vannak olyan dolgok amiket pl nem mondtam el neki, kimaradt stb. Majd leülök mèg vele... De meg kell tudnom kèt dologról győzni: hogy nem kihaszàl, meghogy ez jelenleg működő kèpes, vagy csak fogadja el, ís bízza ràm... Èn olyan èrveket akartam kèrni, amikre èn nem gondoltam... Az èrvelèsnèl
2022. júl. 26. 12:00
 285/368 anonim ***** válasza:
89%
284-es: te amúgy mit személyeskedsz? Ez már engem irritál..
2022. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/368 A kérdező kommentje:
285# a töbsèg nem ismeri a veszèlyèt. Èn ismerem, ès nem tudom, hogy ez a döntès helyes vagy sem. De ismerem a következmènyèt, ha rosz a döntès. Ha rosz a döntès, ès bajban vagyok, mièrt van a baràt? Csalàd? Èn bennük is bízok. Ha szètmegyünk, bïzok bennük, hogy nem hagynak cserben... Hogy akkor lesz hova mennem, ha valaki kisemmiz... A pàrom, az àllam, a kormàny, egy idegen, vagy olyan akit baràtnak nevezek...
2022. júl. 26. 12:04
 287/368 anonim ***** válasza:
83%
hajrá, meglesz mindjárt a 300....
2022. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/368 A kérdező kommentje:
284# nem tanulatlanság, kapkodàs... Sok embernek vàlaszolok... Szerintem elèg gyoran. Ha kevesebb lenne a vàlasz nekem is egyszerűbb lenne. Meg a T9 is kicsit bekavar
2022. júl. 26. 12:15
 289/368 A kérdező kommentje:
287# ki kezdett el kivel szemèlyeskedni? Ha nem tetszik, ne olvasd el, hogy ki mit ír....
2022. júl. 26. 12:18
 290/368 A kérdező kommentje:

5. Komment:Mi vaaaan..? Normális vagy? A párod az az apád, aki kiosztja neked a zsebpénz? Kapsz pénzt fagyira és nyalóra, és oszd be..?

Ez nàllam màr elèggè szemèlyeskedő....

2022. júl. 26. 12:20
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!