Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámmal élek, de egy idegbeteg...

Apámmal élek, de egy idegbeteg állat. Jövő hónapban költözök egyetem miatt, de sajnos a kiskutyámat nem vihetem magammal, a főbérlő nem engedélyezi. Nem akarom itthagyni szegényt, mivel apám a dühét rajta töltené ki. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Segítsetek, adjatok ötleteket, nagyon fontos lenne!!!

2022. aug. 5. 02:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

legrosszabb esetben menhely.. amúgy próbáld odaadni valakinek aki tudod hogy megbízható


vagy ha elég bátor vagy hozzá akkor vidd a kutyát, és rejtegesd a főbérlő elől

2022. aug. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%

Én úgy sejtem fizikai bántalmazást csinált az apád a kutyával szemben és talán veled is. Ha így van fel kell jelenteni.

Ha meg aza gond, hogy ő fizeti a taníttatást, ne elegyen szempont, mert mindenki tud önállósulni, egy-két évig gyűjteni pénzt , aztán jöhet az egyetem.

2022. aug. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
1-Rejtegetni a kutyát ott, ahová megy minden nap. Esélytelen, ha nem ma észreveszi huszadnap
2022. aug. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Barátok, családtagok, szomszédok, menhely? Miért nem kerestél olyan albérletet, ahova mehet a kutya?

Ha eddig nem bántotta, akkor ezután sem fogja. Amúgy ki fizeti az albérletet, ha apád, akkor nyilván nem dühös, és felesleges a félelmed, mert támogat a tanulásodban is.

2022. aug. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Másik alberlet, menhely, örökbe adni valakinek.
2022. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Másik albi szerintem is. Nem megoldható?
2022. aug. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Édesanyádhoz,nagymamádhoz rokonsághoz nem viheted?
2022. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
9 évet töltöttem az egyetemen a doktori végéig, albérletben, kutyával. Lepukkant volt az igaz, de vihettem őt magammal. Keress addig, amíg nem találsz.
2022. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Másik albérletet kell keresni ami kutyabarát,ha szereted a kutyád akkor ezt megteszed érte! Facebookon sok albi kereső csoport van!
2022. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Keress kutyás albérletet.
2022. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!