Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem meg aput hogy...

Hogyan kérjem meg aput hogy kedvesen bánjon a barátommal?

Figyelt kérdés
Apukám szerint a barátom nem elég férfias. Nagyon is ad a megjelenésére, ő is művészetet hallgat Londonban mint én. Nagyon jó a szépérzéke, és nagyon kreatív, de nem egy craft boy, vagyis hogy így nem tud mindent megszerelni, meg nem nagyon van műszaki érzéke. És ha ez nem lenne elég félvér (vagyis sötét bőrű) és ez is zavarja szerintem aput. Most itthon vagyunk, “megmutatom neki a hazám” és holnap megyünk haza( mármint apuékhoz), őszintén rettegek.😅 22N

2022. aug. 5. 23:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
54%
Van is miért! Megértem az apád, és igazata adok neki!
2022. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Véletlen rossz kategóriába írtam, bocsánat😅
2022. aug. 5. 23:20
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Hát valószínűleg nem éppen apád ízlésére való, főleg hogy félvér... az unokái is kevertek lesznek erre gondoltál már?
2022. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért a szög és a villanykörte csere az nem akkora dolog, nekem is megy, meg amúgy neki is.
2022. aug. 5. 23:25
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Őszintén? Engem is zavarna, hogy félvér, pedig fiatal vagyok és nagyon messze állok a tipikus vidéki (nem tudom, hogy vidékiek vagytok-e..) konzervatív családapától.

Szóval elsőre nem lesz egyszerű menet neked sem szerintem, ha viszont apukád megismeri és belátja, hogy jó ember akkor gyorsan megváltozhat a véleménye.

2022. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Pff szerencsétlen
2022. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Ezekkel a migránsokkal csak a baj van.Lehet apád vasvillával kergeti el.
2022. aug. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem apád elég korlátolt, de semmi gáz, nem kell hazajárni, ha ilyen idióta.


Egyébként a barátom hófehér mérnök, mégis én szerelek, mert ő nem ért hozzá, én meg igen.

És? Ugyanaz a szitu.

2022. aug. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
'Apa, kérlek legyél kedves a barátommal.'
2022. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Aki művészlélek, az ritkán ezermester is! Kérjed meg apukádat, hogy béküljön meg a helyzettel, ti pedig szeressétek egymást a fiúval. Az, hogy barnabőrű, ne jelentsen semmit, ha egyébként jószívű, szerető, figyelmes veled szemben.
2022. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!