Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne kezdenem anyámmal?

Mit kéne kezdenem anyámmal?

Figyelt kérdés

Igyekszem rendbe tenni az életemet, ahogyan csak tudom, mivel most lett vége egy kapcsolatomnak, és eléggé megviselte az egész világomat, de édesanyám ezt csak megnehezíti. Rettentően elfajult a kapcsolatunk. Muszáj voltam már felvenni hangrögzítővel, hogy hogyan beszél velem. Elhord mindennek.A saját lányát lek@rv@zz@,miközben ő azt sem képes bevallani, és beismerni, hogy ő valójában miket csinált amikor én kicsi voltam. A napi programja az, hogy azt súlykolja belém, hogy en vagyok az univerzum legeslegrosszab embere.

Bármi olyan csinálok ami neki nem tetszik, az első az, hogy a fejemhez vágja, hogy vissza tesz pszichiátriára. Ha kisminkelem magamat, hogy egy kicsit is szépnek érezzem magamat, akkor azzal jön hogy én nem vagyok ép elméjűvagyok, mert egy normális ember nem csinál ilyet. Tudja nagyon jól, hogy minden nap vasalom a hajamat, erre most 5 nap után elkezdtem kivasalni, és erre is az a válasza, hogy beteg vagyok, kezeltetni kell engem.

Legutoljára az volt a vita, hogy kifestettem a körmömet. Kiabál velem, hogy miért festem a körmöm és hogy ő jót akar nekem.

Aztán amikor a szemembe mondja, hogy mennyire szeret és sajnál mindent, felvan háborodva, hogy nem szólok hozzá. Bekulcsol a szobámba, földhöz vágja a telefonomat, kutat a szobámba stb.. amit el sem lehet még képzelni.

Rettentően elegem van ebből es fogalmam sincsen mit kezdjek ezzel..


2022. aug. 6. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott ha teheted.
2022. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözés.
2022. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Igyekezz minél hamarabb elköltözni, gyűjteni pénzt titokban. Az ilyen szülő tuti elvenné. Ha apud normálisabb, és 18 alatti vagy, akkor menj vele számlát nyitni, anyáddal semmiképp sem, mert lehetséges, hogy hozzáférése lenne. A számlát tartsd titokban. Amennyiben anyádat rá tudod venni a számlanyitásra, és nem nyúlna be a pénzedet, akkor dolgozz. Ha ez nincs így, akkor 18 alatt semmiképpen se, azért felesleges, hogy semmit ne láss belőle.

Hogy állsz a sulival? Ha végeztél, elmúltál 18, de nincs pénzed, akkor keress olyan melót, amihez van szállás.

Sajnálom, de anyáddal nem lehet mit kezdeni. Az ilyen emberek javíthatatlanok, javaslom, menekülj.

2022. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rettentően sokat gondolkodok a költözésen, és felis jött már ez a téma, de annyi volt rá a válasz, hogy szégyen lenne, hogyha a lányom ilyen fiatalon elköltözne tőlem. Edesapukammal egyáltalán nem tartom a kapcsolatot, nevelőapukám van, de róla ne is beszéljünk. Ő is borzasztóan bánik velem
2022. aug. 6. 12:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hezitálj, költözz el ha teheted.
2022. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Az meg nem a te szégyened hogy fiatalon le kell lépned otthonról,hanem az anyukádé hogy idáig jutottak a dolgok.
2022. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál 18 nem kell az ő beleegyezése hozzá, hogy elmehess. Csak előre szépen dolgozd ki a tervet, hová mész, miből fogsz élni.
2022. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lépj le minél hamarabb. Az ajtót se nyisd rá erre a gonosz némberre
2022. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"az első az, hogy a fejemhez vágja, hogy vissza tesz pszichiátriára"


Miért, mivel voltál pszichiátrián?

2022. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy tudsz bármit is csinálni vele. Csak az elköltözés marad így.

Ha iskolába jársz, akkor ott van a koli. Vagy ha már dolgozol, vagy teszel félre pénzt, és egy jó olcsó albérletet kifogsz, vagy keresel olyan melót, ami ad szállást is.

Hány éves vagy?

2022. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!