Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert szuntem meg letezni...

Miert szuntem meg letezni mindig ?

Figyelt kérdés

A "szuleim" nem voltak sosem szereto szulok ! Rendszeresen terrorizaltak , bantalmaztak . Gyerekkoromba elmondtak , hogy en nem vagyok normalis , mert megettem egy egesz szelet csokoladet, ha elestem akkor azt mondtak , hogy hulye voltam . Allandoan azt hallgattam , hogy ok miluen jo szulok , es en halatlan vagyok ! Es , hogy majd visszaadnak az inyezetbe( orokbefogadott vagyok) ha nem sikerul az elvarasaikat teljesitenem. Mert mas szulo buszke lehet a gyerekere , ok meg szegyenkeznek miattam , es amugy mindenki oket sajnalja , mett nem olyan vagyok mint amilyennek elkepzeltek. Hozza teszem z "anyam" egy alkoholista a ferje aki az en "apam " papiron pedig egy novero lusta munkabelkuli aki allandoan kilopta a penzt , az ekszereket , minden vagyont a krvainak .Mikor valakhez vendegsgbe mentek es probaltam oket telefonon gyerekkent elerni pl. akkor nem voltak hajlandoak felvenni. Ha nekem is vendegsegbe kellett veluk ulnom , akkor ha valaki hozzam szolt , a szuleim nevetgelve azt mondtak nekem " ne jatszd mar az eszed" . Majd rogton eltereltek a temat , es a vendeglato figyelmet . Olyan fura volt . Mintha nem akartak volna , hogy eltereljem roluk a figyelmet. Hozza teszem ezek diplomas emberek .

Szoval ez miert van ? Feltekenyek , hogy valaki megkredrzte pl. Hogy hogy vagyok?


2022. aug. 6. 16:02
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nem szűntél meg létezni. Pedig aki ilyen kérdést ki tud írni - és az írni szót itt legszivesebben idézőjelbe tenném - igazán megszűnhetne. (mindig)
2022. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Koszonom ! Es bocsanat.
2022. aug. 6. 16:10
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen gonosz, lelketlen férgekhez kerültél, miközben nagyon sok kedves, szerető szülőpár vár gyerekre!

Lehetséges, hogy nekik nem lehetett gyerekük és ezért téged utálnak! Az ilyen gonosz embereknek macskát sem engednék tartani!

Azt is el tudom képzelni, hogy egymást is utálják, az egész életüket utálják és rajtad vezetik ezt le...

Ezek a nyomorultak ékes bizonyítékai annak, hogy a művelt emberek is gyakran gonoszak, kegyetlenek!

Hány éves vagy egyébként?

2022. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen 3#-as! Azt kulon , hogy a halalomat nem kivanod , mint az 1-es valaszolo.

20 eves vagyok.

2022. aug. 6. 16:13
 5/49 A kérdező kommentje:
1-es a "szuleim" is igy szoktak beszelni mas emberekrol mint te .
2022. aug. 6. 16:22
 6/49 anonim ***** válasza:
0%
Jaj hagyd már abba a kamuzást. Nincs más dolgod a nyáriszünetben?
2022. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

6#

Miben kamuzok?

2022. aug. 6. 16:25
 8/49 anonim ***** válasza:
82%
És egy alkoholista, meg egy munkanélküli hogy kaphatott gyereket? Szarrá ellenőrzik az örökbefogadókat.
2022. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen!

Ne foglalkozz ezekkel a farfejekkel! Sajnos, az ilyen emberek miatt van ennyi gonoszság, gyűlölet, gyilkosság a világban, mint a hozzászólók és a szüleid!

Kívánom, hogy találj egy olyan társat, aki mindent átélt borzalmat elfeledtet veled és akivel boldog életed lesz!

Meglásd, egyszer jó szülő leszel!

Szép, szerencsés életet kívánok neked!😊❤️

2022. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Senkit nem erdekelt! Magas beosztasban dolgoztak mindig. Az ongyilkossagi kiserletem utan sem erdekelt senkit . Se iskolat , se gyamugyet.
2022. aug. 6. 16:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!