Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretitek, vagy szerettétek...

Szeretitek, vagy szerettétek a nevelő (mostoha) szülőtöket?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 15:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindkettőt.
Egyiket sem.
Csak a nevelőanyámat, nevelőapámat nem.
Csak a nevelőapámat, nevelőanyámat nem.
Csak nevelőanyám van, szeretem.
Csak nevelőapám van, szeretem.
Csak nevelőanyám van, nem szeretem.
Csak nevelőapám van, nem szeretem.
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám eddigi legnormalisabb barátja, igen:)


Mar megkerte a kezét, szóval már a vőlegénye, de több mindent mondok el neki mint anyukámnak😃

2022. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%
Csak apámnak van menyasszonya, vele nagyon jóban vagyok. Anyának nincs senkije de nem hinném hogy bajom lenne bárkivel ha az illető korrekt és boldoggá teszi akkor nekem jó.
2022. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Apamnak van de egyikkel se beszelgetek, egyszer a no odaadta az autóját mikor friss volt a jogsim hogy vezessek rajta sokat (új auto volt) szoval az rendes volt tőle, de effektíve nem tartom vele a kapcsolatot, anyukámnak nincs, akik voltak azokkal nem volt bajom, volt egy nagyon kedves barátja, volt bunko is, de minket mindegyik szeretett.
2022. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem csak nevelő hanem örökbe is fogadják a gyereket azt általában már szeretetből teszik.
2022. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem állhatom őt, de bőven tett érte.


Hosszú lenne elsorolni mindent, bele sem kezdek, a lényeg, hogy utálta, amiért apával engem is "megkapott". Féltékeny volt rám, anyára (vicces, mert akkor már 4 éve halott volt), hogy van saját véleményem, nem úgy pattogok, ahogy ő akarja, és az érzelmi zsarolása sem hat meg.


Aztán sajnos összeköltöztünk, és akkor nem tudtam tovább ignorálni a passzív-agresszióját, ami következetesen rám irányult (szigorúan négyszemközt, mások előtt meg adta a jófej nőt).


A családom pedig 2-3 ember kivételével nem hitt nekem. Szívás.


Tíz éve nem élek otthon, de amikor hazalátogatok apához!, vágja a fejeket, hogy miért megyek.

2022. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!