Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Követett el olyasmit a gyereke...

Követett el olyasmit a gyereked, amit úgy érzel hogy soha nem fogsz tudni megbocsátani neki?

Figyelt kérdés

Ha igen hány éves korában?


Hány évvel ezelőtt?


Hogyan kezelted a dolgot, mi lett a vége?

Azóta is rosszban vagytok vagy eltemetted magadban a dolgot de megbocsátva nincs.



#szülő gyerek konfliktus
2022. aug. 7. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Eddig még nem.


De ha előfordulna, akkor sem érdemes magadat büntetni az ő bűne miatt, mert azzal, h nem bocsátasz meg, saját magadat mérgezed és betegíted meg.

2022. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Anyám 20 éve nem beszél az anyjával, amit nagyanyám soha nem fog megbocsátani. Ja, persze a háttérsztori az, hogy amúgy nagyanyám a hibás, de ő ezt soha nem fogja belátni, örökké ezzel a belső méreggel fog élni, hogy a gyereke elfordult tőle. :) Persze megérdemli, de ez van.
2022. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Amikor még otthon éltem anyukám szerint még egy buli is végzetes hiba volt😄

Egyszer a végzős évemben volt hogy hetekig nem szoltunk egymashoz:D kicsit talán túl szigorú volt velem mert én voltam az első gyerek, hugommal egész másképp viselkedett:) ennek az lett az eredménye, hogy nagyon semmit nem mondtam el neki, amikor erasmuson voltam Hollandiában fel evet, beszéltem vele ritkán de nem mondtam el neki semmit. Mióta nem élek otthon azóta se mondok el neki mindent. Ettől függetlenül tisztelem és tudom hogy csak jót akart nekem ezzel, de azt érte el hogy manapság akkor fordulok hozzá ha tanács kell és nincs máshoz:)

2022. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nrm volt ilyen. Tudtommal a szüleim, gyermekeim esetében sem.
2022. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudok rola
2022. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Szerintem ez nagyon ritka, hatalmas dolog kell hozzá.
2022. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Egyik ismerosom anyukaja odakoltozott hozza mikor megharagudott a ferjere. Csak atmenetileg volt ott elvileg de mar annyira szukos volt a kis lakas es se a rezsibe, se alberletbe, se a kajaba nem szallt be, hogy megmondta neki hogy el kell koltoznie, menjen vissza akkor az apjahoz(no ferje, aki amugy visszavarta). Annyira megharagudott ezen a no hogy a fia elkuldi, hogy nem is beszelt utana vele. A fia nehany honapra ra meghalt balesetben. Ugy halt meg hogy az anyja haragudott ra.


Mi lehet az ami miatt az ember annyira haragudna a sajat gyerekere hogy inkabb nem is beszel vele?

2022. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legnagyobb hiba amit elkövettem, hogy elhagytam egy kiranduláson az anyukám táskáját pénzzel, iratokkal és csak a kávezóban fizetéskor vette ezt észre. Nem lett örihari,de pár napig pukkadozott, hogy ő volt a hülye amiért rám bízta,plusz kellemetlen volt utána újra megcsináltatni az összes hiányzó iratot. Ezt mai napig sajnálom😅
2022. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
17 évesen abortusza volt. Nekem ez nagyon idegen, azóta nem tudok ugyan úgy tekinteni rá. Nem lett kapcsolat megszakítás, meg semmi, de az érzéseim nem ugyan azok, kissé tartom tőle a távolságot.
2022. aug. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Ismerős erőszakolt majd ölt. Anyuka tartja vele a kapcsolatot, apukának és a rokonság nagyrészének megszűnt létezni a gyerek.
2022. aug. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!