Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleim utálnak mert...

Ha a szüleim utálnak mert megbuktam, akkor igazából előtte sem szerettek?

Figyelt kérdés
Mióta megbuktam a szüleim vagy levegőnek néznek, vagy csesztetnek. Minden családi összejövetelen meg vagyok alázva. És elgondolkodtam hogy igazából ha sikerül is a pótvizsgám, és jövőre tanulok, tehát jó jegyeim lesznek, akkor megint elkezdenek foglalkozni velem. De akkor tulajdonképpen nem is én vagyok fontos nekik, hanem a jegyeim. Nem? Vagy rosszul gondolom?

2022. aug. 7. 22:42
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos a szülők a saját sikerüknek titulálják azt, amit a gyerekük ért el, és magukat tartják rossz embernek, ha nem jött össze. Próbálj meg velük beszélni, hátha segít legalább. Átlátni a egymás helyzetét
2022. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a kérdésedben benne van a válasz.
2022. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
71%

Butaság!


A szüleid szeretnek, csak aggódnak és rosszul mutatják ki. Azt hiszik, ha megaláznak, azzal motiválnak a tanulásra és a jobb jegyekre.


Ne haragudj rájuk!


Nehéz az élet manapság és félnek, hogy ha nem jól tanulsz, akkor neked még nehezebb lesz, de nem igaz, hogy nem szeretnek téged, mert ha ez valóban így lenne, akkor xarnának arra, hogy megbuktál.

2022. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
72%
Lara, te vagy az?
2022. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
#4 Ez jó volt 😂
2022. aug. 7. 23:04
 6/48 anonim ***** válasza:
96%
Majd átmész potvizsgán.
2022. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
88%

Legközelebb legalább hozz össze egy kettest vagy kérj magántanári segítséget. Ha látják a szüleid, hogy a szándék meg van benned, akkor ők is másképp fognak hozzád állni.


Neked még nincs más dolgod, mint tanulni. Felnőtt fejjel sokkal nehezebb lenne!

2022. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
81%
Valóban nem szeretnének, akkor nem foglalkoznának a dolgaiddal.
2022. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
91%
Nem utálnak, csak mérgesek rád, amiért ennyire rosszul tanulsz.
2022. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
37%

primitívek, és fogalmuk sincs arról, hogy milyen felesleges nyomorokat kódolnak beléd ezzel.

nézz körül a világban. emberek abból lesznek dollármilliomosok, hogy gyorsan tudnak sajtburgert zabálni, meg grimaszolnak idióta zenékre, vagy játszanak valami szar videójátékkal.


helyedben megkérdezném tőlük, hogy tudatában vannak-e, hogy neked szarul esik, hogy megaláznak, egy olyan dolog miatt, amire semmiféle szükséged nem lesz majd a felnőtt életedben.

2022. aug. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!