Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis miért csinálta ezt apu?

Mégis miért csinálta ezt apu?

Figyelt kérdés
Mondtam apunak hogy elmegyek találkozni egy barátommal, azt is mondtam hogy hova és kivel, mert apu eléggé paranoiás, főleg hogy most a fejébe vette hogy biztosan szexelek valakivel. Aztán éjszaka a nővérem vitt haza enyhén berúgva. Apa kiakadt, hogy mit csináltunk, meg hogy a srác leitatott. Erre felhívta a srácot és lecseszte miatta. Majd a srác elmondta neki nem túl kedvesen hogy mindössze 10 percre jött el a hülye randira, mindennek elhordott mert elege van belőlem és elment azzal hogy soha többet nem akar látni. Minek kellett apunak az egészbe belenyúlnia, miért nem tudta elhinni hogy csak egy baráttal voltam valahol és kész. Amúgy is megalázó volt, de így aztán tényleg igazán szar volt… majd apu még arról is kiokított hogy milyen nyomorult dolog egyedül inni és ilyet ne csináljak… 17L

2022. aug. 9. 01:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ökör iszik magába. Ne haragudj, de apudnak ebben az egyben igaza van, rengeteg emberen láttam, mire vezet az, ha ennyi idősen képes egyedül inni. Nem megalázott, hanem vigyázni próbált rád. Az a fiú, aki így beszél rólad édesapádnak, amúgy is selejt. Egy párkapcsolat, vagy akármi két ember dolga, azé a kettőé, aki benne van. Aki harmadik személynek, és tök mindegy, hogy az a saját anyja vagy a másik apja kitálalja azt, amit gondol/érez, nem éri meg. Főleg, mert ez egyoldalú, az igazságnak legeslegfeljebb 50%-a, és akinek meséli, annak is tudnia kéne, hogy nem kell ám mindent elhinni. Ez a fiú ennyit ér, sajnálom. Apád sem jól kezelte, de nézd a jó oldalát: aggódik érted, törődik veled. 17 éves vagy, tudom ez most nem vigasztal, de ezt simán kihevered, fogsz még nagyobb hülyeséget is csinálni az életben, lesz még szarabb is, meg lesz sokkal jobb is. Ne rágódj sokat rajta, az olyan, mint a hintaszék: egy darabig elvagy vele, de hosszútávon sok haszna nincs.
2022. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem apunak hordott el mindennek hanem amikor ketten voltunk, apunak csak azt mondta el hogy mi történt, és hogy soha többet nem akar látni. De ami miatt haragszik rám ez a srác az nem igaz, és csak egy félreértés vagy hazugság amit nem tudtam megmagyarázni…
2022. aug. 9. 01:53
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Előbb még csak szexelni nem engedik most már eljutottunk ide a történetben :D
2022. aug. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 micsoda?
2022. aug. 9. 01:56
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Mert félt téged, mert az ő pici lány vagy!
2022. aug. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Tök jófej apád van! Egyszerűen csak meg akart védeni.

Gondolom te adtad meg a srác számát, ha őszinte lettél volna, és elmondod, hogy összevesztetek, és nélküle rúgtál be, nyilván nem hívja fel.

2022. aug. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Jól értem van egy csávód, akiről nem tudnak otthon, te hülye libaként viselkedsz, meg a nagy tinibánatban iszol, a csávó lepattintott a viselkedésed miatt és apád a hülye?
2022. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Lehet inni alkalmanként és bevallom amikor én 17 éves voltam majdnem minden hétvége egy alkalom volt, de egy valamit sosem csináltam és azt javaslom Te sem tedd, hogy nyomorúságod okán iszol, úgy, arra még keveset se! Ne egy reakció legyen valamire az ivászat!

Apád szimplán félt és kérhetem, hogy értsd meg, de úgy sem fogod... lányos apaként megélni azt, hogy a lányod egy fiúval randizik és mindjárt tovább gondolja mindenki, hogy akár le is fekszik vele, az k.... szar érzés! Hiába az élet rendje, attól még szar, és annak az apának szar, aki jó apa, azaz ha olyan volna édesapád, ami most neked pont kényelmesebb volna (hogy nem érdekli mit csinálsz), akkor volna rossz apa!!!

2022. aug. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

Bocsi off, de amúgy ez miért van vajon, most elgondolkoztam..? Mármint, hogy egy apukának ez rossz, de ha pl egy fia lenne randin a lánnyal akkor meg nem ezt érezné.


Kérdező, amúgy szerintem is jófej volt csak apud, ne őt hibáztasd ezért. Nem tudta az előzményeket se, azért cseszte le a gyereket.

2022. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
#9 ha lányod lesz megérted. Nem lehet megmagyarázni. A fiamnak mindig annyit mondtam már 12 éves korától kezdve, hogy legyen nála óvszer. A lányom szerintem annyiszor szexelt, ahány unokám van, és kész. Nem tudjuk megmagyarázni, egyszerűen ilyenek vagyunk.
2022. aug. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!