Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul esik, hogy anyám nem...

Rosszul esik, hogy anyám nem támogat, inkább lebeszél mindenről. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, nő, és jelenleg még szüleimmel élek. Viszont én a napokban fogok Budapesten munkába állni (remèlhetőleg, próbanapra megyek) és nagyon örülnék neki, ha sikerülne és fel tudnák költözni.


Anyám semmiben nem támogatn(sosem támogatott), tehát azt akarja hogy maradjak otthon és elégedjek meg azzal, hogy beugrósként dolgozok és kapok havi 90-100 ezret. Szeretnék önálló lenni, de nem anyám nem hagyja, nem akarja.

Olyanokat mond nekem, hogy hogy tehetem meg ezt én vele hogy elköltözök... meg hogy velem annyi ideget eszik.

Mindig is ilyen volt, olyan erősen fogott hogy barátaim is alig voltak, mert sosem engedett sehova pl.bulizni, vagy ha elmentem sétálni, állandóan hívogatott hogy menjek hazafele.


Apám is itt van, ő sem nagyon támogat semmiben, ebben meg főleg nem, hogy pestre szeretnék költözni és dolgozni akarok. Mindig mondják hogy minek akarok én a nagyvilágba menni, milyen veszélyes.

Mi egy kis semmilyen városban élünk, nincs itt semmi.

Munkát is alig találtam, ami most van, azt is rokon intézte. Nem èrzem itt jól magam. Nem tudok fejlődni, olyan mint egy falu.

Anyám meg hisztizik hogy mit képzelek magamról hogy elköltözök...



2022. aug. 11. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Menj. 1 évvel vagyok idősebb nálad, de hasonló helyzetben vagyok én is. Ha képes lennék rá, mennék. De egyelőre sajnos nem megy. Ha te úgy érzed, hogy menne, akkor menj, ne hagyd, hogy visszatartsanak, egyszer úgyis el kell engedniük téged.

Sok sikert a munkához!

2022. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy lehúzzanak!

Éld az életed!

2022. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
OMG, mintha a saját életem lenne, bizonyos szinten. :(
2022. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De rossz ezt olvasni, hogy mások is így élnek :(
2022. aug. 11. 18:12
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne hagyd magad! Gyűjteni kell albérlet +kaucióra árat is, nem olcsó.
2022. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, összegyüjtöttem annyit, direkt ezért spóroltam meg raktam félre ahogy tudtam...
2022. aug. 11. 18:30
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarnak elengedni, és továbbra is ők akarnak dönteni az életedről. Ez a szituáció mindenkinek nehéz, de mivel egyértelműen nem érzed jól magad így, menned kell. A korod is megvan hozzá, hogy önállósodj, sajnos a szüleid ezt nem tudják megemészteni.
2022. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

"Szeretnék önálló lenni, de nem anyám nem hagyja, nem akarja.

Olyanokat mond nekem, hogy hogy tehetem meg ezt én vele hogy elköltözök... "


Talán nőjj fel. Ja, az már nem megy, de Pestre költözni igen?

Röhögd képen anyádat mikor egyik nap délután indulsz Pestre, ő meg elkezdsz hisztizni, hogy de hát nem teheted ezt. Akkor leszel felnőtt, ha önálló döntést hozol és nem anyád seggében élsz tovább.

2022. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Talán ezt a döntést, hogy pestre költözök magamtól hoztam meg.🤔 Félreértelmezted a kérdést, nekem az esik rosszul, hogy ennyire nem támogat semmiben.
2022. aug. 11. 20:08
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadn i ha iylen ember.
2022. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!