Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttként sok éves terápia...

Felnőttként sok éves terápia során ráébredtem, hogy gyerekkoromban molesztált az apám. Ezer szép emlékem is van a gyerekkoromból, és rengeteget támogatott fizikailag és anyagilag felnőtt életemben is. Nem érdemelte meg a megbocsájtást?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva.

2022. aug. 14. 22:18
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
20as, érintett a témában, lehet volt ilyen, bár hallani sem hallottam hasonlót, nekem pedig mai napig elcseszett a szexuális életem miatta...
2022. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Érintett vagyok*
2022. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A "kétkedőknek" pedig a válasz: Teljesen privát dolog az, H honnan tudom hogy megtörtént, erről részleteket nem fogok idegenekkel megosztani. NEM az a kérdés H megtörtént-e vagy sem, és a körülményeket tekintve igencsak érzékeny téma a számomra, úgyhogy szépen kérek mindenkit, akinek csak erről szólna a hozzászólása és nem a kérdésre van válasza, ha van egy kis jó érzés benne csak görgessen tovább. Köszönöm!
2022. aug. 14. 23:19
 24/43 anonim ***** válasza:
81%
A húszas pedofil, csak mondom, ezért jön azzal a fa.szsággal hogy a gyerek élvezi a nemi erőszakot.
2022. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
20%
Tudod ha nem 2022-t írnénk, és eddig ugymond nem tudtál róla akkor nem lenne semmi kétség, csak a mai világban divat ez, a hé legyen ez is szexuális zaklatás, mert ott tartunk, hogy lassan ha valaki ránéz egy nőre már mondhatja, hogy szexuális zaklatás, szóval nagyon nem mindegy, hogy mégis pontosan mi történt, de ha számodra totál névtelen akkora titok ez, hát akkor nem tudom milyen segítséget vársz, vagy mégis hol a gond ha névtelen leírpd, hogy ez vagy az történt.
2022. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
42%
Azt hiszem,hogy ha több évig jártál a terapeutához,akkor nem ezért jártál hozzá.Ezek mind elsősorban pénzt akarnak.Az nem molesztálás például,ha az ölébe ültél,együtt fürödtetek és segített fürdeni.Talán még a puncidat is megmosta.Hat éves korában még mindig én töröltem ki a feneküket.Saját gyereknél ez nem molesztálás! Nekem két lányom van.Ez mind megtörtént nálunk.Ne foglalkozz vele.Az igazság soha nem fog kiderülni.
2022. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
84%

Engem tényleg érdekel, hogy ennyi idő múlva ezt hogyan lehet előszedni belőled, úgy h eddig nem emlékeztél rá, most meg tutibiztos vagy benne. Ugyanis az emlékezet nagyon képlékeny dolog, nagyon befolyásolható, ezt sok-sok kísérlet bizonyította már.

Örülnék, ha megosztanád az ezzel kapcsolatos részleteket, persze személyes adatok nélkül.

2022. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
90%
26-os! Ne erőltesd, hogy beszéljen egy olyan dologról, amiről világosan megmondta, hogy érzékeny téma számára és nem akarja. Nem vár semmilyen segítséget tőled, nem az volt a kérdés.
2022. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek a 28.-al.
2022. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
60%

29: Remek látom a lepontozásból sokaknak nem ment át. Én nem azt mondtam, hogy részletesen minden apróságot írjon le, hanem szimplán annyit, hogy miben nyilvánult meg, mert tényleg elég angy a difi aközött, hogy pl együtt fürdik szülővel ahogy más írta, vagy épp ha szülő oda nyúlkál indok nélkül ahova nem kéne, vagy épp olyan megjegyzéseket tesz amiket nem lehet máshogy érteni stb.


Mert azt meg végképp kár úgymond cáfolni, hogy a mai világban tényleg ott tartunk, hogy már bármire rá lehet fogni, hogy zaklatás, jóformán ha kimegyek az utcára és megjegyzem egy nőnek, hogy de csinosan öltözött már emiatt simán zaklatási ügy lehet. Jó lehet MO-n még nem de USA-ban gyakorlati példák is vannak már hasonlóra.

2022. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!