Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi anyukám hogy...

Miért nem engedi anyukám hogy saját magam kezeljem a gyógyszerem?mit tehetnék hogy engedje?

Figyelt kérdés
Szorongásom és depresszióm van keverve.öngyilkos hajlamokkal (néha) 17 vagyok már amúgy es nem értem.Rivotrilt szedek de nem engedi hogy saját magam intézzem,ő adagolja.és ebből nem enged.Én akarom magamnak:( mit tegyek hogy engedjen ebből?
2022. aug. 15. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól fél, hogy nem szednéd, és bajt okoznál magadnak.

Félt téged, gondolhatod akkor, hogy szeret. Próbáld megérteni.

2022. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Vagy attól fél, hogy öngyilkos leszel a gyógyszerrel. Én sem adnám oda a fiolát.
2022. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy félt, hogy foglalkozik veled, hogy törődik veled! Ha rád bízná, akkor is szednéd, nem? Akkor nem tökmindegy, hogy felügyeli-e a gyógyszerszedésedet vagy nem? De igen. Ha arra vágysz, hogy jobban érezhesd, hogy megbízik benned, valami mással kapcsolatban kérd, hogy engedje, hogy egyedül intézd. Pl. a bevásárlást az egész családnak, vagy a hétvégi főzést, vagy valami ilyesmi, nagyobb lélegzetvételű dolog, amit eddig nem bízott rád, pedig meg tudnád csinálni.
2022. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, én is elvettem anyámtól - ő mondjuk demens volt -, de úgy kapkodta a nyugtatót, mint más a tik-tak cukorkát.
2022. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Miért akarod te magadnak?

Én se engedném, az tuti.

2022. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Attol fel h tuladagolod, vagy annyira rafugsz h elveszti a hatasat es mint a szotyit ugy tolnad

Jobb igy, mert ra nincs hatassal te meg igy se vagy ura a betegseig miatt az elmednek es a testednek 100%, hat meg te iranyitanad ezt is.

2022. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
A leírtakból semmire nem lehet következtetni, nem lehet megismerni a családi helyzetet. Pedig lehet, hogy éppen ez az, ami a szorongásaidhoz és a depresszióhoz vezetett. Így aztán elképzelhető, hogy anyád felelősnek érzi magát a dolgokért és ezzel a "mű aggódással" próbál kompenzálni.
2022. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"ezzel a "mű aggódással""

Honnan veszed, hogy mű?????

2022. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért szeretnéd te adagolni magadnak?
2022. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Jogos a kérdés, miert nem jo neked igy?
2022. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!