Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha megtudnátok, hogy...

Szülők! Ha megtudnátok, hogy a 20 éves lányotok pénzért “merészebb” képeket tölt fel az Internetre, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Maximum félakt képekről van szó, annál több nem látszik, és nem is extrém módon erotikus töltetűek. És igen, az OnlyFansről van szó, és én vagyok a lány, aki használja. Nem tudnak róla a szüleim, ha kiderül nem fogom letagadni, szerintem nagyon nem akadnának ki, de kíváncsi vagyok más szülő véleményére. Hozzáteszem, mellette van munkám és tanulok, ez csak extra zsebpénz, max egyetem végéig tervezem csinálni.

2022. aug. 19. 04:41
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
37%

Életemben talán ha 4 emberrel feküdtem le, egyiküknél sem pénzért de ja, hatalmas qrva vagyok


Igen, az vagy:-) Pénzért árulod a tested-k.vra. az részletkérdés hozzád ér e bárki. Fizetnek a szolgáltatásaidért? Igen..akkor prosti vagy

2022. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Prostituált=olyan ember, aki pénzért fekszik le másokkal

Nem tehetek róla, hogy ennyien fogalomzavarban szenvedtek

2022. aug. 20. 12:56
 33/46 anonim ***** válasza:
38%
2022. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
28%

32es, nem lehetsz nagyon okos, hiába jutottál be valami bölcsész karra.


Prostituált=aki pénzért árulja a testét(nem kell hozzá lefeküdni senkivel) Nem tehetünk róla, hogy úgyse fogod megérteni, mert nem akarod:-)

2022. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
81%

Azért abban a bölcsészkisasszonynak igaza van hogy ég és föld a különbség a "ciciskép százé" és a "suttyó plajbász tömködi a lyukait" között.


Magyarban talán nincs is rá jó szó, az angoloknál mindkettő a "sex worker" kategória alá tartozik.

2022. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
61%
Kislány, akárhogy szépíted, szexuális szolgáltatást nyújtasz pénzért, tehát prosti vagy. Nem azzal van a baj, hogy ezt csinálod, mert szíved joga, ismerjük az ide vágó közmondásokat, hanem, hogy ezt nem tudod feldolgozni és itt akarod megváltani a világot, önigazolást keresni.
2022. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 Thunderfairy ***** válasza:
44%
Arra nem is gondolsz hogy olyan emberek is láthatják ezt akiknek nem kéne? Az internet tele van idegen emberekkel. Komoly bünözőkkel is összefuthat a képed a neten. Emberrablók, erőszakolok, stb. Nem gondolod hogy ez komolyan is veszélyes lehet rád nézve?
2022. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:
85%

Ezek a felig "akt" meg felig "muveszi" kepek gondolom valami olyanok amiket amugy a korodbeliek ingyen es bermentve tolnak fel instara szazaval.

Akkor meg valojaban buta lennel nem penzert kitenni egy olyan platformra ahol fizetnek is erte.

En ettol nem gondollak sem prostinak sem rossz embernek. De! Ha sokmindenben nem is egyben a tobbieknek nagyon igazuk van. Az internet NEM felejt, es egy pozicional hatranyosan indulhatsz ha megtalaljak rolad. (Akkor is ha mar x eve nem csinalod)

Nekem pl olyan szerzodesem van ami kikoti hogy a kozossegi mediaban olyan magatartast kell kepviseljek ami a cegre nem hoz szegyent.

2022. aug. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
68%

#38

Mert egyébként,ha ez a szerződés nem volna,akkor te is nyugodtan tolnád a csupaszs.ggű képeid, akár a holdra is? Főleg egy kis apróért.

Így azért máris jobban esik a Starbucks kávé ezerötért?

Látod, kérdező!

Van akinek elég egy kikötés a valószínűleg munkaszerződésében. Elég ahhoz, hogy megakadályozza abban, hogy szégyent!! hozzon egy vállalatra.

Nem magad miatt, nem a saját jövőd miatt, mégcsak nem is az ősök miatt, hanem a munkahelyed miatt?

Van akinek ehhez szerződés és diploma sem kell. Csak úgy egyszerűen képes rá.Érted? Morálisan.

Amúgy meg ő legalább nem ítél el,de leírja, hogy szégyent hozol egy Mol-ra, McDonald's-ra, rendőrségre, legyen bárhol is az a meló.

Magadra meg nem. 😏

2022. aug. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
71%

39 te nagyon nem vagy normalis. Irtam en ezt?

Profin es undoritoan kiforgatod azt amit irtam, valojaban ezert undorodom az emberektol, a magadfajtak miatt. Azt hogy egy felnott oldalon eladja a kepeit, nem erdekel, nem bant vele senkit MAGAN kivul es 18+ emberek latjak. De az az undorito stilus es kiforgatas amit te csinalsz. Buszkenek erre se kell lenni.

Ha tudni szeretned, nem a szerzodesem a visszatarto ero, tekintve hogy magatol a kozossegi mediatol is alapjaraton raz a hideg es sokmindent karosnak tartok rajta a gyerekekre nezve. Inkabb tolja ki a picsajat az onlyfansra mint az instagramra ahol gyerekek latjak.

De jar a taps egyel egy kekszet. A munkahelyemnek meg nagyon nincs koze vagy osszehasonlitasi alapja egy mekivel vagy egy mollal van aki tobbre is vagyik meg tobbre is viszi.

2022. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!