Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha megtudnátok, hogy...

Szülők! Ha megtudnátok, hogy a 20 éves lányotok pénzért “merészebb” képeket tölt fel az Internetre, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Maximum félakt képekről van szó, annál több nem látszik, és nem is extrém módon erotikus töltetűek. És igen, az OnlyFansről van szó, és én vagyok a lány, aki használja. Nem tudnak róla a szüleim, ha kiderül nem fogom letagadni, szerintem nagyon nem akadnának ki, de kíváncsi vagyok más szülő véleményére. Hozzáteszem, mellette van munkám és tanulok, ez csak extra zsebpénz, max egyetem végéig tervezem csinálni.

2022. aug. 19. 04:41
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
71%

40

Szerintem az előtted szóló nagyon is jól látja a lényeget.Nem lett az kiforgatva,csak te nem fogalmaztál túl jól.Szerintem ilyesmivel nem csak magát bántja az emberet,hanem a környezetét is,csak ha szerencséje van akkor nem nyomasztják ezzel folyamatosan.

2022. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagyok szülő! Se apuka!


De ha már ilyen oldalakon vagy, biztosan bomba az alakod!


Amikor a baráti körömben bejött az internet és ki alakultak már a bizonyos beszélgetési platformok akkoriba az MSN volt menő


Mutogattuk egymásnak ki milyen képet kapott egyik-másik lánytól ez tök jó volt. Persze a te esetedben látják a képeid a 15 évestől-a 80éves is!És le is menti szépen :) persze ez a te dolgod


De a te esetedben ezek a platformok már annyira táp talajt adott a népnek hogy te ezek után nem igen fogsz komoly munkahelyet se párkapcsolatot kialakítani.

(Ne legyen így!)


De ha majd eljutsz arra a szintre hogy a fél megélhetésed az Onlyfans fogja kitermelni ezután munkába se fogsz úgy teljesíteni, sőt mélyebbre lefog csúszni az a kamera, és nem csak a kamera ezek után mehetsz majd szóbáról-szobára (De ez se legyen így)


Igazából ha a te kis lelkiismereted nem bántja, és a szüleid szemébe tudsz nézni akkor nyugodtan kurválkodj mert már ez a Onlyfansszos dolog is az!

2022. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
15%

Mostanra elolvastam a kommentek nagyrészét!



És komolyan az lenne a legjobb ha a szüleiddel való következő találkozásnál szónélkül szemközt köpnéd őket!

2022. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
33%

Ha az én gyerekem k*rválkodna, adnék neki egy hatalmas taslit.

Legyen már egy Nőben méltóság, hogy nem mutatja meg a szépségét akárkinek!

Minél többet mutat megy egy Nő a testéből idegeneknek, annál többet veszít magából.


Azt javaslom neked Kérdező, hogy töröld az Onlyfans profilodat, és csak olyan pasinak mutasd magad, aki méltó hozzád, aki megérdemli.

2022. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
87%

A 7-es válaszoló megfogalmazta a lényeget, megkérdezném magamtól és a feleségemtől, hogy hol rontottam / rontottuk el?


"Olyan, mintha félmeztelenül kiállna egy félórára Westend bejárathoz mondjuk egy Michael Kors napszemüvegért."


Ez így 1 mondatban összefoglalja a 21. század, vagy korunk, napjaink szexualitását, minden téren. Híradóba kéne leadni kb, annyira súlyos mondat.


Kérdező, honnan tudod, hogy mértéket tudsz tartani, megtudsz állni?

"max egyetem végéig tervezem csinálni."


Mi van ha mégse, mert beszív? És nem csak félakt lesz az egyetem végére, hanem kétvégű műpénisz lóg belőled, egyik vége itt a másik meg ott tölt ki? A pénz az nagyon nagy úr, az ember mindig többet akar és miért ne akarná azt minél könnyebben megszerezni? Kitalált példa, 1 hónapban keresel nettó 400-at, heti 5 x 8-9 órában, egy 2 órás webkamerázás során meg kiszórnak neked mondjuk 50.000-et. Ha tudod azt, hogy mondjuk heti 3-4 ilyen alkalommal 1 hónap alatt kétszer annyit keresnél idővel, mint a hétköznapi munkával, akkor melyik fog jobban hívni?


Na itt jön be majd a méltóság kérdés, hogy elmész dolgozni, vagy húzod szét a feneked az egész világ előtt. Csinálnád párkapcsolatban is úgy, hogy jó pénz? Vagy azt mondanád, hogy nem? Na de kapsz érte 50.000-et / 2 óra. Vagy bevonnád a párod és már ő is része a dolognak?


Abba gondolj bele, hogy aki heroin túladagolásba hal bele, egykor még hozzá sem nyúlt. Lehet csak egy spanglival indult, nem tudott mértéket tartani, kellett a több, a hosszabb trip, aztán most meg temetik a szülők és barátok.


Jó sok kérdést felvet, mi? :)

2022. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
41%
Mai modern kapitalista világban szerintem ez egy életszerü pénz kereseti lehetőség valamiből az ember kell tudjon extát keresni ami nem megterhelő ha már ilyen infláció van de fizetés emelés nincs ha szép lánylennék én is élnék a lehetőséggel
2022. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!