Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként hogyan reagálnátok...

Szülőként hogyan reagálnátok arra, ha 16 éves fiatok barátnőjének a fenekére csapna valaki egy koncerten, a fiatok pedig ököllel arcon vágná az illetőt, ezzel akár 8 napon túl gyógyuló sérülést okozva?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
94%

#60 akkor szerinted hogy kell reagálni egy ilyen szituban?

Mert aki olyan elvetemült barom, hogy egy vadidegen nő fenekére rácsap, szerinted meghatja egy szellőnyi pofon? Vagy a hegyi beszéd? A képedbe fog röhögni.


Egy fenékre csapás szexuális zaklatás legenyhébb formája. Pont. Aki erre képes, csakis az agresszióból fog érteni. Pont.

2022. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
6%
lool ok de akkor senki ne csodálkozzon ha egy buli után az ambulancián köt majd ki egyszer a kis 16 éves girnyó, ha már a pofon ilyen jó válasz egy valószínűleg részeg megnyilvánulásra 😂🤡
2022. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
76%
Kitalálom: a hatvankettes is egy molesztáló, azért szájaskodik ennyire.
2022. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
88%

Na szoval:

“ ha a ti párotok ittasan poénból rácsapna egy lány fenekére ( tegyük fel ) és a lány barátja ököllel neki esne, vajon ott állnátok mellette és mondanátok, hogy igaza van... " ebben az esetben en bsznam pofan a paromat, es abban a pillanatban nem is lenne tobbe a parom, pont.

A masik. Hogyan kellene reagalni erre? Ha lecsapod a kekeckedot, agressziv vagy. Ha nem teszel semmit, a masik felbatorodik, es nem csak a fenekedet kezdi el markolaszni, hanem mas egyeb testreszeidet is, ami nyilt szexualis zaklatas. Pontosan azert mernek az ilyen suttyok igy viselkedni, mert nincsen kovetkezmenye.

Kamasz gyerekek szuleinek ajanlom, hogy menjetek el egy diszkoba, sok suhanc direkt azert jar oda, hogy kotozkodjon es szovaltasba/verekedesbe keveredjen valakivel.

26 eves no vagyok, tinikoromba elofordult, hogy amig a baratnoimmel tancoltunk, nehany srac megprobalt mogenk simulni es fogdosni. Eloszor szepen szoltam, amibol nyilvan nem ertettek. A kovetkezo alkalommal elokerult a konyokom, amit a “tanc heveben” jo erosen hatranyomtam, illetve a labammal “veletlenul” megtapostam az illetot. Ebbol ertettek csak, masbol nem.

2022. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
59%
Megdicsernem, orulnek hogy nem olyan herelt kiskakas, mint a mai fiuk tobbsege.
2022. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
21%
A seggrecsapást tettleges becsületsértés, a sok guglijogász vesse össze a testi sértéssel. Becsületsértés lenne egyeseknél a közvetlen veszély?! .... hát hogyne
2022. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 hosszúhajú ***** válasza:
0%

64 nem azt mondtam hogy ne tegyen semmit.


EGY POFON ELÉG, NEM KELL ÖLÖLLEL ÜTNI

2022. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szexuálisan zaklatták a szerelmét, tárgynak nézték sőt rosszabbnak, tudatosan bántották.

Hát nekem sok isőbe telt megtanulni, hogy a szeretet nem látszódik, nem hozza a hatást. És egy koncerten amúgy se beszélgessen egy idegennel a tiszteletről, méltóságról, stb.


Úgy reagálnék, hogy odamennék megnézni mi van. Amíg a fiatalok tovább koncerteznek, én még elbeszélgetnék odakint a fiúval a tiszteletről, méltóságról, erényekről, empátiáról, stb.

2022. szept. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!